درحال بارگزاری

درحال بارگزاری

مطالب مرتبط
اختتامیه کنگره بانون تأثیرگذار استان مرکزی- رویداد "بانوی دیار آفتاب" کلید خورد

🔹آیین اختتامیه دومین کنگره بانوان تأثیرگذار استان مرکزی با حضور نماینده ولی فقیه در استان، استاندار و جمعی از بانوان فعال استان در سالن غدیر استانداری برگزار شد.

🔹در این آیین از بانوان تأثیرگذار استان مرکزی در هشت عرصه‌ی علمی، پژوهشی و فناوری، سیاست‌گذاری و حکمرانی، گفتمان‌سازی و رسانه، فعالیت‌های اجتماعی، اقتصادی و کارآفرینی، تعلیم و تربیت، فرهنگ و هنر و ورزش تجلیل شد.

🔹کنگره ملی بانوان اثرگذار در ساحت علم و فرهنگ با هدف معرفی الگوی زن ایرانی- اسلامی، گامی است بلند در راستای تقویت جایگاه زن انقلابی با محوریت الگوی سوم زن، معرفی زنان نخبه ایرانی و دستاوردهای آن‌ها، توسعه و گسترش فرایند شناسایی و معرفی بانوان تأثیرگذار ملی و استانی، فراهم‌سازی زمینه ارتباط نخبگان، کارآفرینان و کنشگران و فعالان در حوزه زنان و ایجاد گفتمان حول محور کنگره بانوان تأثیرگذار در جامعه ایرانی؛ که برای نخستین بار به همت معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری در دولت سیزدهم و با حمایت شهید جمهور برگزار شد. 

🔹در بسیاری از عرصه‌های اجتماعی حضور زنان نه‌تنها لازم، بلکه یک ضرورت محسوب می‌شود و این کنگره سرآغاز حرکتی نو و انقلابی برای کنشگری بانوان در عرصه‌های اجتماعی است.

🔹در پایان این کنگره همچنین از پوستر رویداد "بانوی دیار آفتاب" رونمایی شد.
یکشنبه ۲۴ تیر
اختتامیه کنگره بانون تأثیرگذار استان مرکزی- رویداد "بانوی دیار آفتاب" کلید خورد 🔹آیین اختتامیه دومین کنگره بانوان تأثیرگذار استان مرکزی با حضور نماینده ولی فقیه در استان، استاندار و جمعی از بانوان فعال استان در سالن غدیر استانداری برگزار شد. 🔹در این آیین از بانوان تأثیرگذار استان مرکزی در هشت عرصه‌ی علمی، پژوهشی و فناوری، سیاست‌گذاری و حکمرانی، گفتمان‌سازی و رسانه، فعالیت‌های اجتماعی، اقتصادی و کارآفرینی، تعلیم و تربیت، فرهنگ و هنر و ورزش تجلیل شد. 🔹کنگره ملی بانوان اثرگذار در ساحت علم و فرهنگ با هدف معرفی الگوی زن ایرانی- اسلامی، گامی است بلند در راستای تقویت جایگاه زن انقلابی با محوریت الگوی سوم زن، معرفی زنان نخبه ایرانی و دستاوردهای آن‌ها، توسعه و گسترش فرایند شناسایی و معرفی بانوان تأثیرگذار ملی و استانی، فراهم‌سازی زمینه ارتباط نخبگان، کارآفرینان و کنشگران و فعالان در حوزه زنان و ایجاد گفتمان حول محور کنگره بانوان تأثیرگذار در جامعه ایرانی؛ که برای نخستین بار به همت معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری در دولت سیزدهم و با حمایت شهید جمهور برگزار شد. 🔹در بسیاری از عرصه‌های اجتماعی حضور زنان نه‌تنها لازم، بلکه یک ضرورت محسوب می‌شود و این کنگره سرآغاز حرکتی نو و انقلابی برای کنشگری بانوان در عرصه‌های اجتماعی است. 🔹در پایان این کنگره همچنین از پوستر رویداد "بانوی دیار آفتاب" رونمایی شد. یکشنبه ۲۴ تیر
بستن