درحال بارگزاری

درحال بارگزاری

مطالب مرتبط
با حضور استاندار مرکزی و مفتح زاده مدیر کل دفتر بانوان وخانواده جمعی از مسئولین، آیین واگذاری ۳۱۱ قطعه زمین در راستای اجرای ماده چهار قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت و در قالب پویش پیامبر رحمت (ص) در شهر مهاجران، برگزار شد.

استاندار:
🔸استان مرکزی در برخی از شاخص‌های اجرای قانون جوانی جمعیت از جمله پرداخت وام فرزندآوری پیشتاز است و رتبه سوم کشور را در اختیار دارد.

🔸۹۷ قطعه زمین در سالروز ازدواج حضرت علی(ع) و حضرت زهرا (س) در شهر جدید امیرکبیر و امروز ۳۱۱ قطعه زمین در شهر مهاجران به خانواده‌های واجد شرایط و دارای سه فرزند اهدا شد که به زودی به یک‌هزار قطعه خواهد رسید.

🔸قانون جوانی جمعیت و تعالی خانواده از جمله قوانین طلایی مجلس یازدهم بود که پس از سال‌ها بلاتکلیفی این حوزه با اهتمام دولت سیزدهم اجرایی شد.

🔸در مراکز استان با محدودیت زمین مواجه هستیم و توسعه به شهرهای جدید سوق داده شده که آینده مناسبی در انتظار شهر جدید امیرکبیر به عنوان اولین شهر ویلایی کشور و شهر مهاجران خواهد بود.

🔸اداره کل راه و شهرسازی و شرکت عمران شهرهای جدید در استان با سرعت درخواست خانواده‌های واجد شرایط واگذاری زمین را بررسی و نسبت به تأمین زمین برای آنان اقدام می‌شود.

🔸جمعیت از جمله مسائل اساسی کشور است و قانون جوانی جمعیت برای حمایت‌ از فرزندآوری، تکالیفی را برای دستگاه‌های مختلف پیش‌بینی کرده که با سرعت در حال انجام‌ است.

پنج شنبه ۶مهر۱۴۰۲
با حضور استاندار مرکزی و مفتح زاده مدیر کل دفتر بانوان وخانواده جمعی از مسئولین، آیین واگذاری ۳۱۱ قطعه زمین در راستای اجرای ماده چهار قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت و در قالب پویش پیامبر رحمت (ص) در شهر مهاجران، برگزار شد. استاندار: 🔸استان مرکزی در برخی از شاخص‌های اجرای قانون جوانی جمعیت از جمله پرداخت وام فرزندآوری پیشتاز است و رتبه سوم کشور را در اختیار دارد. 🔸۹۷ قطعه زمین در سالروز ازدواج حضرت علی(ع) و حضرت زهرا (س) در شهر جدید امیرکبیر و امروز ۳۱۱ قطعه زمین در شهر مهاجران به خانواده‌های واجد شرایط و دارای سه فرزند اهدا شد که به زودی به یک‌هزار قطعه خواهد رسید. 🔸قانون جوانی جمعیت و تعالی خانواده از جمله قوانین طلایی مجلس یازدهم بود که پس از سال‌ها بلاتکلیفی این حوزه با اهتمام دولت سیزدهم اجرایی شد. 🔸در مراکز استان با محدودیت زمین مواجه هستیم و توسعه به شهرهای جدید سوق داده شده که آینده مناسبی در انتظار شهر جدید امیرکبیر به عنوان اولین شهر ویلایی کشور و شهر مهاجران خواهد بود. 🔸اداره کل راه و شهرسازی و شرکت عمران شهرهای جدید در استان با سرعت درخواست خانواده‌های واجد شرایط واگذاری زمین را بررسی و نسبت به تأمین زمین برای آنان اقدام می‌شود. 🔸جمعیت از جمله مسائل اساسی کشور است و قانون جوانی جمعیت برای حمایت‌ از فرزندآوری، تکالیفی را برای دستگاه‌های مختلف پیش‌بینی کرده که با سرعت در حال انجام‌ است. پنج شنبه ۶مهر۱۴۰۲
دیدار استاندار مرکزی با خانواده‌های خوش‌جمعیت- دولت مردمی به حمایت از جوانی جمعیت متعهد است.

دکتر مخلص الائمه، استاندار مرکزی با هدف بررسی مسائل  و مشکلات خانواده‌های خوش‌جمعیت استان، با خانواده‌ای که به تازگی صاحب ۳ قلو شدند و یک خانواده ۸ فرزندی، در اراک دیدار نمودند.

🔸در این دیدارکه مفتح زاده مدیر کل دفتر امور بانوان وخانواده استانداری و  جمعی از مدیران استانی نیز حضور داشتند ؛دکتر مخلص الائمه ضمن تأکید بر این مهم  که دولت مردمی به حمایت از موضوع تعالی خانواده و جوانی جمعیت متعهد است؛ دستوراتی را به مدیران حاضر  در جهت حمایت و رسیدگی به مسائل و مشکلات این دو خانواده خوش‌جمعیت صادر نمودند.

شایان ذکر است هفته گذشته ۳۱۱ قطعه زمین در شهر مهاجران در راستای اجرای ماده ۴ قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت به خانواده‌های دارای ۳ فرزند و بیشتر واگذار شد، همچنین پیش‌تر در سالروز ازدواج حضرت علی(ع) و حضرت زهرا (س) ۹۷ قطعه زمین در شهر جدید امیرکبیر به خانواده‌های واجد شرایط، واگذار شده بود.

در حال حاضر استان مرکزی در پرداخت وام فرزندآوری رتبه سوم کشور را دراختیار دارد.    
چهارشنبه ١٢  مهر
دیدار استاندار مرکزی با خانواده‌های خوش‌جمعیت- دولت مردمی به حمایت از جوانی جمعیت متعهد است. دکتر مخلص الائمه، استاندار مرکزی با هدف بررسی مسائل و مشکلات خانواده‌های خوش‌جمعیت استان، با خانواده‌ای که به تازگی صاحب ۳ قلو شدند و یک خانواده ۸ فرزندی، در اراک دیدار نمودند. 🔸در این دیدارکه مفتح زاده مدیر کل دفتر امور بانوان وخانواده استانداری و جمعی از مدیران استانی نیز حضور داشتند ؛دکتر مخلص الائمه ضمن تأکید بر این مهم که دولت مردمی به حمایت از موضوع تعالی خانواده و جوانی جمعیت متعهد است؛ دستوراتی را به مدیران حاضر در جهت حمایت و رسیدگی به مسائل و مشکلات این دو خانواده خوش‌جمعیت صادر نمودند. شایان ذکر است هفته گذشته ۳۱۱ قطعه زمین در شهر مهاجران در راستای اجرای ماده ۴ قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت به خانواده‌های دارای ۳ فرزند و بیشتر واگذار شد، همچنین پیش‌تر در سالروز ازدواج حضرت علی(ع) و حضرت زهرا (س) ۹۷ قطعه زمین در شهر جدید امیرکبیر به خانواده‌های واجد شرایط، واگذار شده بود. در حال حاضر استان مرکزی در پرداخت وام فرزندآوری رتبه سوم کشور را دراختیار دارد. چهارشنبه ١٢ مهر
بستن