درحال بارگزاری

درحال بارگزاری

مطالب مرتبط
جلسه کارگروه گندم، آرد و نان به ریاست میرزاخانی معاون هماهنگی امور اقتصادی وتوسعه منطقه ای برگزار گردید. در این جلسه  با توجه به اجرای طرح هوشمند سازی یارانه آرد و نان مقرر گردید: جهاد کشاورزی استان نظارت بر عملکرد نانوایی ها را به صورت هوشمند انجام دهد و نسبت به برخورد با تخلفات نانوایی ها که از سامانه نانینو احصا می گردد، اقدام به معرفی به تعزیرات حکومتی نماید.

در این جلسه افزایش نرخ کرایه حمل آرد توسط شرکت حمل و نقل با توجه به مصوبه سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای و هوشمند سازی حمل آرد به تصویب رسید.

همچنین شناور سازی سهمیه گندم تخصیصی به کارخانجات آرد با توجه به خرید آرد توسط نانوایان ، مقرر گردید: درصدی از گندم تخصیصی به کارخانجات شناور گردد.

 همچنین وضعیت کیفیت آرد کارخانجات که توسط دانشگاه علوم پزشکی و اداره کل استاندارد به صورت مستمر و دوره ای مورد رصد و پایش قرار می گیرد  مورد بررسی قرار گرفت که در شرایط مجاز و استاندارد می باشد. ۱۴۰۲-۰۴-۲۰
جلسه کارگروه گندم، آرد و نان به ریاست میرزاخانی معاون هماهنگی امور اقتصادی وتوسعه منطقه ای برگزار گردید. در این جلسه با توجه به اجرای طرح هوشمند سازی یارانه آرد و نان مقرر گردید: جهاد کشاورزی استان نظارت بر عملکرد نانوایی ها را به صورت هوشمند انجام دهد و نسبت به برخورد با تخلفات نانوایی ها که از سامانه نانینو احصا می گردد، اقدام به معرفی به تعزیرات حکومتی نماید. در این جلسه افزایش نرخ کرایه حمل آرد توسط شرکت حمل و نقل با توجه به مصوبه سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای و هوشمند سازی حمل آرد به تصویب رسید. همچنین شناور سازی سهمیه گندم تخصیصی به کارخانجات آرد با توجه به خرید آرد توسط نانوایان ، مقرر گردید: درصدی از گندم تخصیصی به کارخانجات شناور گردد. همچنین وضعیت کیفیت آرد کارخانجات که توسط دانشگاه علوم پزشکی و اداره کل استاندارد به صورت مستمر و دوره ای مورد رصد و پایش قرار می گیرد مورد بررسی قرار گرفت که در شرایط مجاز و استاندارد می باشد. ۱۴۰۲-۰۴-۲۰
بررسی نحوه اجرای مرحله دوم شهرک صنعتی خیرآباد

نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی و معاون امور تولید اداره کل صنعت،معدن وتجارت استان مرکزی از اجرای مرحله دوم شهرک صنعتی خیرآباد بازدید کرد.
کریمی امروز علاوه بر شهرک صنعتی خیرآباد از طرح انتقال واحد آندسازی شرکت ایرالکو هم بازدید و مشکلاتِ تامین زیرساخت‌ها و روند احداث آن را بررسی کرد.
او مشکلات تامین زیر ساخت‌های مرحله دوم شهرک صنعتی خیرآباد به مساحت هزار و ۵۰۰ هکتار را که برای توسعه صنعتی آینده اراک موثر است پیگیری کرد.
نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی همچنین از سایت شرکت کربن صنعت امیرکبیر؛ طرح جایگزینی و انتقال واحد آندسازی شرکت ایرالکو با ۴۸ درصد پیشرفت را هم بررسی کرد.
کریمی گفت: یکی از مصوبات طرح کاهش آلودگی هوایِ اراک جابجایی طرح انتقال واحد آندسازی شرکت ایرالکو بوده که متاسفانه احداث آن در سال‌های گذشته تاخیر زیادی داشته است.
او افزود: اجرای این طرح در دو سال اخیر از پیشرفت بسیار خوبی برخوردار بوده و مسئولان این شرکت هم قول دادند تا پایان سال احداث ساختمان، کامل و در ۲۴ ماهه آینده این واحد به بهره برداری برسد.با بهره برداری از این واحد ۴۰۰ شغل مستقیم ایجاد خواهد شد.
📅 پنج شنبه ۲۲ تیر ۱۴۰۲
بررسی نحوه اجرای مرحله دوم شهرک صنعتی خیرآباد نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی و معاون امور تولید اداره کل صنعت،معدن وتجارت استان مرکزی از اجرای مرحله دوم شهرک صنعتی خیرآباد بازدید کرد. کریمی امروز علاوه بر شهرک صنعتی خیرآباد از طرح انتقال واحد آندسازی شرکت ایرالکو هم بازدید و مشکلاتِ تامین زیرساخت‌ها و روند احداث آن را بررسی کرد. او مشکلات تامین زیر ساخت‌های مرحله دوم شهرک صنعتی خیرآباد به مساحت هزار و ۵۰۰ هکتار را که برای توسعه صنعتی آینده اراک موثر است پیگیری کرد. نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی همچنین از سایت شرکت کربن صنعت امیرکبیر؛ طرح جایگزینی و انتقال واحد آندسازی شرکت ایرالکو با ۴۸ درصد پیشرفت را هم بررسی کرد. کریمی گفت: یکی از مصوبات طرح کاهش آلودگی هوایِ اراک جابجایی طرح انتقال واحد آندسازی شرکت ایرالکو بوده که متاسفانه احداث آن در سال‌های گذشته تاخیر زیادی داشته است. او افزود: اجرای این طرح در دو سال اخیر از پیشرفت بسیار خوبی برخوردار بوده و مسئولان این شرکت هم قول دادند تا پایان سال احداث ساختمان، کامل و در ۲۴ ماهه آینده این واحد به بهره برداری برسد.با بهره برداری از این واحد ۴۰۰ شغل مستقیم ایجاد خواهد شد. 📅 پنج شنبه ۲۲ تیر ۱۴۰۲
بستن