🔵به مناسبت هفته بهزیستی وباحضور مدیرکل بهزیستی انجام شد:

0
49

نشست و جلسه فرماندار شهرستان دلیجان با خیرین

🔵به مناسبت هفته بهزیستی وبا حضور امینی مدیر کل بهزیستی استان مرکزی محمدرضا یوسفی معاون سیاسی اجتماعی فرماندار،اعظم خسروی سرپرست اداره بهزیستی ،برخی مسئولین عصر یکشنبه بیست وهفتم تیرماه۱۴۰۰نشستی با خیرین در سالن جلسات فرمانداری انجام شد.

پس از بحث و تبادل نظر ، با نظر مساعد و خیرخواهانه دکتر بهروز محمدی مقرر شد عملیات ساخت یک مجتمع مسکونی سه واحدی ویژه خانواده های دارای دو معلول به زودی آغاز گردد .
دکتر امینی مدیرکل بهزیستی استان در سخنانی از حمایت ها و کمک های مستمر ساینا به بهزیستی و همچنین مدیریت و تامین هزینه های مرکز خیریه سالمندان خاوه اردهال دلیجان تشکر کرد. وحید براتی زاده فرماندار شهرستان دلیجان نیز در پایان، مشارکت خیرین در شهرستان دلیجان در حوزه های مختلف را سرآمد استان و زبان زد در کشور بیان کرد و از برادران محمدی به دلیل حضور موفق در صنعت با کارآفرینی و مشارکت در حوزه بهداشت و درمان شهرستان تقدیر و تشکر کرد .

اعظم خسروی سرپرست بهزیستی شهرستان دلیجان نیز در این نشست گزارشی از عملکرد و فعالیت های بهزیستی در رابطه با تامین مسکن خانواده های دارای معلول ارائه کرد و از دکتر بهروز محمدی به دلیل قبول ساخت سه واحد منزل مسکونی تشکر کرد .

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

7 + 15 =