⭕️⭕️۱۳۵۰ رأی اولی در خنداب در انتظار انتخابات ۲۸ خرداد ۱۴۰۰

0
13

✅به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان خنداب، حسن خزائی پور فرماندار شهرستان در نشست با رای اولی های انتخابات بابیان اینکه تمهیدات لازم برای برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و شورا های اسلامی شهر و روستا هم‌زمان با سراسر کشور ، در شهرستان خنداب در قالب ۶۵ شعبه اخذ رأی فراهم‌شده است، گفت: مهم‌ترین راهبرد انتخابات در سال ۱۴۰۰ گام دوم انقلاب و با شعار بی‌طرفی، قانون مداری  و انسجام ملی است.
وی افزود: برگزاری جلسات متعدد هماهنگی با دستگاه‌های اجرایی برای تأمین امکانات لازم تدارک دیده‌شده و گروه‌های هیئت نظارت شوراهای اسلامی، اجرایی و بازرسی در حوزه فعالیت خود برنامه‌ریزی لازم را انجام داده‌اند.
ایشان در ادامه  خاطرنشان کرد : حضور رأی اولی‌ها در پای صندوق‌های رأی پاسخ دندان‌شکن به نقشه‌های دشمنان برای سرد کردن انتخابات و عدم حضور مردم در پای صندوق‌های رأی است.
فرماندار خنداب با اشاره به اهمیت برگزاری انتخابات و تأکید بر حضور پرشور مردم در این رویداد ملی افزود:  مردم در انتخابات هم با حضور آگاهانه و با انتخاب صحیح خود نشان خواهند داد نسبت به تعیین سرنوشت خود چه اندازه حساسیت دارند گفت : حضور باشکوه مردم در انتخابات توطئه‌ها و نقشه‌های دشمن را یکی پس از دیگری خنثی خواهد کرد.
لازم به ذکر است ۴۳۶۹۶ نفر واجد شرایط رای در شهرستان خنداب میباشند که ۱۳۵۰ نفر از آنها رای اولی می باشند

کمیته اطلاع رسانی و روابط عمومی فرمانداری شهرستان خنداب

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

3 × سه =