۳۰ هزار نفر در استان مرکزی مسئولیت برگزاری انتخابات را برعهده دارند

0
64

رئیس ستاد انتخابات استان مرکزی گفت: ۳۰ هزار نفر در این استان مسئولیت برگزاری انتخابات ۲۸ خردادماه جاری را برعهده دارند و کار رای‌گیری در شعب با نظم و آرامش در حال انجام است.

«بهروز اکرمی»  روز جمعه در ستاد انتخابات استانداری مرکزی، افزود: یک هزار و ۱۹۰ شعبه اخذ رای در این استان برای انتخابات ریاست جمهوری و یک هزار و ۵۳۵ شعبه اخذ رای برای انتخابات شوراهای اسلامی تدارک دیده شده است.

وی بیان کرد: فعالیت شعب اخذ رای استان مرکزی از ساعت هفت صبح آغاز شده و هیچ مشکلی و کمبودی وجود ندارد و با وجود اینکه امسال ساعات رای گیری یک ساعت زودتر از انتخابات قبل بود اما، حضور و استقبال مردم از همان دقایق اولیه پرشور است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی ادامه داد: در تمام شعب اخذ رای این استان رابط بهداشتی مستقر است و نحوه رعایت پروتکل های بهداشتی از سوی دانشگاه علوم پزشکی به صورت ویژه و مستمر رصد می‌شود.

اکرمی عنوان کرد: همراه داشتن شناسنامه برای رای دادن مردم الزامی است اما داشتن کارت ملی در صورت حفظ بودن شماره ملی نیازی نیست و همه تدابیر برای رای دادن مردم در بیمارستان‌ها، زندان ها و حتی بیماران قرنطینه در منازل به واسطه ویروس کرونا اندیشده شده است.

وی اظهار داشت: سهمیه واکسن کرونا برای اعضای شعب انتخابات  اخذ شده و پس از انتخابات این تزریق برای این افراد نیز انجام می‌شود.

سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری همزمان با ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا و میان دوره ای مجلس خبرگان و مجلس شورای اسلامی  در ۲۸خردادماه برگزار می شود.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

دو × 5 =