نود و ششمین جلسه قرارگاه پدافند زیستی با موضوع مقابله و کنترل ویروس کرونا

0
77

نود و ششمین جلسه قرارگاه پدافند زیستی با موضوع مقابله و کنترل ویروس کرونا به ریاست مهندس آقازاده استاندار محترم استان و با حضور فراهانی مدیرکل پدافند غیرعامل و سایر مدیران مربوطه روز شنبه مورخ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ در سالن جلسات طبقه چهارم استانداری برگزار گردید.

سید علی آقازاده با توجه به انتخابات پیش رو در ۲۸ خرداد گفت: همه تمهیدات و امکانات لازم برای رعایت دستور العمل های بهداشتی در مراکز و شعب اخذ رای توسط ستاد انتخابات استان در نظر گرفته شده است.

ایشان با توجه به تبلیغات کاندیدا های شورا های شهر و روستا و ریاست جمهوری و میان دوره ای مجلس افزود: از مردم و ستاد های انتخاباتی درخواست رعایت پروتکل های بهداشتی را داریم تا وارد پیک جدید بیماری کرونا نشویم همچنین فرمانداران حتما باید بر ستاد ها نظارت داشته باشند تا فعالیت های تبلیغاتی موجب افزایش بیماری کووید ۱۹ نشود.

وی افزود: از ۴شنبه هفته جاری تا شنبه هفته آتی موقتا منع تردد شبانه در استان لغو می شود.

استاندار مرکزی بیان کرد: شرایط استان به لحاظ بیماری کرونا قدری تثبیت شده است و امیدواریم در هفته جاری در کنار جنب و جوش تبلیغاتی، انتخاباتی سالم به لحاظ جلوگیری از شیوع کرونا همراه با رعایت پروتکل‌های بهداشتی داشته باشیم و البته انتخاباتی باشکوه همراه با مشارکت حداکثری رقم بخورد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

10 − سه =