مقدمات برگزاری انتخابات جامع در استان مرکزی فراهم است

0
87

استاندار مرکزی گفت: مقدمات برگزاری انتخابات جامع و کامل در استان از هم اکنون فراهم است چرا که تمام پیش بینی و تمهیدات لازم در این راستا اندیشیده شده است.

سید علی آقازاده” شامگاه دوشنبه در حاشیه نشست مشترک ستاد انتخابات استان مرکزی با هیئت های اجرائی،نظارت و بازرسی انتخابات افزود: اکنون یک تعامل، هماهنگی و همفکری مناسبی بین همه مجریان انتخابات در مرکز استان و در سطح تمام شهرستان ها وجود دارد که جای تقدیر دارد.
وی تاکید کرد: امید است در روز انتخابات نیز با تمهیداتی که در راستای تامین امنیت، آی تی، اقلام و تدارکات و تامین نیرو در بخش های اداری، انتظامی و نظامی مهیا شده، شاهد انتخابات پرشکوه و با حضور حماسی مردم در سطح استان باشیم.
نماینده عالی دولت در استان تاکید کرد اظهار داشت: این نشست با حضور  ۱۰۰ درصدی مجریان انتخابات در استان مرکزی اعم از هیات های اجرایی، بازرسی و نظارت شورای نگهبان و هیات های نظارت بر انتخابات شهر و روستا، کمیته های برگزار کننده و رییس هیات نظارت استان برگزار شده و تقریبا تمام زوایای نادیده شده در دو سه ماه اخیر مطرح شد.
آقازاده بیان داشت: با توجه به اینکه بخشی از  این نشست به صورت ویدئوکنفرانسی بود، تقریبا همین ترکیب در شهرستان‌ها نیز حضور داشتند و تمام مباحث، دغدغه و پیشنهادات خود را در این نشست مطرح کردند که به طور حتم با انسجام و همدلی میان دست اندرکاران انتخابات، شاهد حضور مردم پای صندوق های رای در ۲۸ خردادماه هستیم.

استاندار مرکزی بیان کرد: مردم استان مرکزی بار دیگر برگ زرین دیگری بر کارنامه درخشان استان می افزایند و تمام توطئه های دشمنان در راستای کمرنگ کردن حضور مردم در انتخابات نقش برآب می‌شود.
سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری همزمان با ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا و میان دوره ای مجلس در ۲۸ خردادماه برگزار می شود.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

پانزده − سیزده =