معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی گفت:ایده‌های خلاقانه جوانان را باید تجاری‌سازی کرد و در این راستا لازم است ارتباط بین مراکز دانشگاهی، تولیدی، صنعت، گردشگری و کشاورزی ایجاد شود

0
113

« بهروز اکرمی» روز چهارشنبه در نشست ستاد ساماندهی امور جوانان استان مرکزی افزود: بر اساس اهداف بیانیه گام دوم انقلاب باید از ز ایده‌های نو و خلاقانه جوانان و دانشجویان استقبال و حمایت کرد .
وی اظهار  داشت: بیانیه گام دوم انقلاب یک برنامه استراتژیک و چراغ راه است و هر شخصی به نوبه خود باید در راستای عملیاتی کردن آن گام بردارد.
اکرمی بیان داشت: برگزاری نشست‌ها با هدف آگاهی بخشی و افزایش اطلاعات و تصمیم گیری است بنابراین باید از نظر و تجربیات کارشناسان و دانشگاهیان نیز بیشترین بهره گیری را کرد.
مدیرکل ورزش و جوانان استان مرکزی نیز در این نشست گفت : مرکز شتابدهی و نوآوری ایده‌های اشتغال جوانان با همکاری جهاددانشگاهی استان مرکزی در خانه جوان راه اندازی می‌شود.
«عابد حقدادی» افزود: تبیین اهداف و برنامه‌های مرکز شتابدهی و نوآوری ایده‌های اشنغال جوانان و راه‌اندازی این مرکز با همکاری جهاددانشگاهی استان به تصویب رسیده و در این مرکز نشست های متعددی در راستای ایجاد طوفان فکری در جوانان برای پیدایش ایده‌ها و نظرات خلاقانه برگزار می شود.
وی افزود: با بهره‌گیری از ظرفیت و تجارب کارشناسان و صاحب‌نظران این حوزه، ایده‌های خلاقانه تجاری‌سازی و سپس به اشتراک گذاشته می‌شود.
مدیرکل ورزش و جوانان استان مرکزی تصریح کرد:زیرساخت لازم در استان برای اجرای این طرح وجود دارد تا ایده جوانان اجرایی و عملیاتی شود.
حقدادی ادامه داد:  بیانیه گام دوم انقلاب به عنوان نقشه راه آینده کشور ترسیم و ابلاغ شده که در این راستا کتاب کار «اندیشنامه اجرایی شدن بیانیه گام دوم انقلاب» تدوین شده است.
وی گفت: امسال بیش از ۸۰ درصد مصوبات  ستاد ساماندهی امور جوانان استان مرکزی اجرایی شده است و اجرای بقیه مصوبات نیز در دستور کار قرار دارد.
بر اساس اطلاعات منتشر شده از اداره کل ثبت احوال استان مرکزی، نسبت جمعیت جوان (۱۸ تا ۳۵ ساله) از کل جمعیت یک میلیون و ۴۸۰ هزار نفری این استان ۳۰ درصد است

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

سیزده + 3 =