معاون استاندار مرکزی:کرونا نباید مانع اجرای برنامه‌های فرهنگی و اجتماعی شود

0
89

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری گفت: شیوع ویروس کرونا نباید مانع اجرای برنامه‌های فرهنگی و اجتماعی شود و دستگاه‌های مسئول وظیفه دارند برنامه‌های خود را براساس شرایط موجود با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی تدوین کنند.

«بهروز اکرمی» روز سه‌شنبه در نشست کارگروه تخصصی امور اجتماعی، فرهنگی، سلامت، زنان و خانواده استان مرکزی، افزود: ویروس کرونا بیش از یک‌سال است که تمام نقاط جهان را درگیر خود کرده و ممکن است چندسال دیگر نیز وجود داشته باشد، بنابراین برنامه‌های فرهنگی و اجتماعی نباید به این دلیل تعطیل شود بلکه دستگاه‌های متولی وظیفه دارند براساس شرایط موجود برنامه‌های کاربردی و قابل اجرا تدوین کنند. 

وی ادامه داد: در شرایطی که همه بخش‌های جامعه از شیوع ویروس کرونا تاثیرپذیرفته‌اند نیاز به برنامه‌های فرهنگی، اجتماعی و ورزشی بیشتر از گذشته احساس می‌شود و متولیان امر باید برای تقویت روحیه و شرایط جسمانی افراد تمهیدات کاربردی بیندیشند. 

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی اظهار داشت: فرآیند نتیجه‌گیری فعالیت‌های فرهنگی و اجتماعی به مراتب طولانی‌تر از دیگر فعالیت‌ها است بنابراین اعضای کارگروه اجتماعی استان وظیفه دارند با صبر و حوصله برنامه‌های خود را اجرا کنند و بیشتر از اینکه به فکراثربخشی کوتاه مدت باشند اقدامات اثربخش انجام دهند.  

اکرمی با بیان اینکه کارگروه اجتماعی استان مرکزی سال گذشته رتبه نخست کشور را بدست آورد، بیان کرد: این دستاورد ارزشمند در نتیجه عملکرد تمامی اعضای کارگروه است که برای حفظ آن باید فعالیت‌های اعضا تداوم داشته باشد. 

وی اضافه کرد: تمامی اعضای کارگروه اجتماعی استان باید ضمن حضور مستمر در نشست‌های تخصصی این کارگروه، برای بهتر شدن شرایط استان در این خصوص برنامه‌های راهگشا ارایه کنند. 

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی بیان کرد: برخی از دستگاه‌های اجرایی همچنان در ارائه خدمات به ارباب رجوع دچار مشکل هستند و نمی توانند با خدمت‌گیران خود ارتباط حسنه برقرار کنند، بنابراین برنامه آموزشی در این خصوص باید در تمامی دستگاه‌های دولتی به خصوص آموزش و پرورش اجرایی شود. 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

2 × 4 =