عنایتی معاون اموراداری اداره کل اموراداری و مالی استانداری خبر داد:

0
105

حضور ۲۴ نفر آقایان پذیرفته شده در آزمون استخدامی دراستانداری مرکزی جهت طی مراحل استخدامی

       به دنبال برنامه ریزی های به عمل آمده در اداره اموراداری و رفاه استانداری مرکزی جلسات هماهنگی با هسته گزینش استانداری برگزار و سپس برنامه زمان بندی برای حضور پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدامی فرمانداری ها و بخشداریهای تابعه استان مرکزی دردوگروه آقایان ( به تعداد ۲۴ نفر ) و خانم ها ( به تعداد ۱۳ نفر ) جهت طی سایر مراحل استخدامی و گزینشی تنظیم و درقالب درج اطلاعیه در پورتال خبری استانداری  و همچنین تماس تلفنی با هریک از پذیرفته شدگان به ایشان اعلام  گردید . که متعاقب این امر نخستین گروه در ساعت ۹ صبح روز یکشنبه مورخ ۰۶/۰۴/۱۴۰۰ در محل سالن شبان اداره کل مدیریت بحران برای این منظورحضور یافتند .

      درابتدای جلسه رونوشت مکاتبات مربوط به اخذ تاییدیه مدرک تحصیلی از دانشگاه محل تحصیل و همچنین اداره نظارت بر آزمایشگاه های شهرستانهای استان که از سوی اداره اموراداری ادراه کل اداری و مالی تنظیم و به مراجع ارسال شده بود ، در بین ایشان توزیع گردید تا نسبت به پیگیری پاسخ مراجع مربوطه و تحویل به اداره کل اموراداری و مالی استانداری دراسرع وقت اقدام نمایند.

      سپس مدیر هسته گزینش استانداری مرکزی توضیحاتی پیرامون مراحل گزینش و اقداماتی که می باید هرکدام از قبول شدگان دراین زمینه به عمل آورند ایراد نمودند.

      درادامه نیز یکی از کارشناسان هسته گزینش نکات مربوط به نحوه تکمیل فرم های گزینشی را به پذیرفته شدگان یاد آور شد و پذیرفته شدگان نیز در حین پذیرایی نسبت به تکمیل فرم ها اقدام نمودند.

       شایان ذکر است گروه دوم از پذیرفته شدگان که ۱۳نفر خانم می باشند نیز در روز دوشنبه تاریخ ۰۷/۰۴/۱۴۰۰ برای انجام مراحل فوق دراستانداری پذیرش خواهند شد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

هجده − 3 =