رئیس و کارکنان فنی وحرفه ای شهرستان با فرماندار دیدار کردند

0
71

در این دیدار ابتدا رئیس مرکز فنی و حرفه ای شهرستان گزارشی از اقدامات این مرکز در راستای ارئه آموزشهای فنی و حرفه ای به کاراموزان در سال ۱۳۹۹ و چهار ماهه اول ۱۴۰۰ ارائه نمود .

در ادامه فرماندار شهرستان نیز با اشاره به اهمیت آموزش های فنی وحرفه ای اظهار داشت : ارتقای بهره وری و افزایش کیفیت در تولید ، با نیروی انسانی ماهر و کارآزموده محقق می شود که سازمان فنی و حرفه ای در این خصوص رسالت سنگینی بر عهده دارد.

وی در ادامه افزود: بخشی از مشکلات و علل بالا بودن نرخ بیکاری در خمین، ناشی از نبود نیروی کار با مهارت و آزموده فنی است و سرمایه گذاری در این زمینه پایه های اقتصاد بارور را مهیا می کند.

احمد طهرانی افزود : ارتباط متقابل فنی و حرفه ای با صنعتگران، می تواند ضمن ارتقا بازده کاری نیروی انسانی در صرفه جویی زمان و تولید محصولات مرغوب نقش تعیین کننده داشته باشد.

وی بیان کرد: نیاز سنجی مهارت های مورد نیاز در شهرستان بویژه در کارخانجات و صنایع و آموزش نیروهای ماهر در زمینه های مورد نیاز می تواند در افزایش کیفیت بازدهی نیروی کار در شهرستان موثر باشد .

احمد طهرانی تصریح کرد : گسترش فرهنگ کارآفرینی در جامعه در کنار ارائه آموزش های فنی و حرفه ای باید در دستور کار مسئولان ذیربط قرار گیرد .

۳۱ تیر لغایت ۶ مرداد هفته ملی مهارت مهارت و کارافرینی نامگذاری شده است .

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

13 − ده =