رئیس ستاد انتخابات: مشکل فنی در شعب رای‌گیری استان مرکزی وجود ندارد

0
71

رئیس ستاد انتخابات استان مرکزی گفت: قطعی سیستم و مشکلات فنی در شعب اخذ رای این استان وجود ندارد و انتخابات در این استان آرام و پرشور جریان دارد.

« بهروز اکرمی» روز جمعه افرود: مشکل قطعی سیستم  رای‌گیری از برخی استان‌های کشور گزارش شده اما، در استان مرکزی رای‌گیری از ساعت‌های نخست به بهترین شکل کلید خورد و در سایه نظم و با کیفیت و آرامش به پیش می‌رود.

وی بیان کرد: تدابیر لازم برای بروز مشکلات احتمالی در زیرساخت‌های الکترونیکی انتخابات اندیشیده شده و اگر مشکلی رخ دهد شرایط برای برگزاری سنتی انتخابات مهیا است و خلل و توقفی در روند رای‌گیری ایجاد نخواهد شد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی ادامه داد: ستاد انتخابات استان مرکزی از ماه‌های قبل مقدمات برگزاری انتخابات سالم و حداکثری را مهیا کرده و بخشداری‌ها و فرمانداری‌ها تمامی اقدامات لازم اجرایی را در کنار عوامل امنیتی، نظارتی و بازرسی پی گرفته‌اند.

۳۰ هزار نفر در استان مرکزی مسئولیت برگزاری انتخابات را برعهده دارند.

یک هزار و ۱۹۰ شعبه اخذ رای در این استان برای انتخابات ریاست جمهوری و یک هزار و ۵۳۵ شعبه اخذ رای برای انتخابات شوراهای اسلامی دایر است.

سیزدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری، ششمین دوره انتخابات پارلمان‌های محلی شهر و روستا و انتخابات میان‌دوره‌ای مجلس شورای اسلامی امروز به صورت همزمان در سراسر کشور جریان دارد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

پنج × دو =