رئیس ستاد انتخابات استان: ۳۷ داوطلب انتخابات مجلس در حوزه تفرش،آشتیان و فراهان ثبت نام کردند

0
84

رئیس ستاد انتخابات استان مرکزی گفت: ۳۷ داوطلب در سه روز سپری شده از مهلت قانونی ثبت نام انتخابات میان دوره‌ای مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه تفرش، آشتیان و فراهانبرای رقابت‌های سیاسی نام نویسی کردند.

«بهروز اکرمی»  شامگاه سه‌شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود:ثبت نام ۲۴ نفر از داوطلبان مذکور در انتخابات میان‌دوره‌ ای مجلس شورای اسلامی حوزه تفرش، آشتیان و فراهان  نهایی شده و مراحل ثبت نام ۱۳ داوطلب نیز دست بررسی قرار دارد.

وی اظهار داشت: ۱۵ نفر از داوطلبان مذکور با حضور در فرمانداری تفرش و هفت نفر با حضور در وزارت کشور به صورت چهره به چهره نام نویسی کردند و ۱۵ نفر نیز از طریق روش‌های ثبت نام غیر حضوری آمادگی خود برای شرکت در رقابت‌های انتخاباتی میاندوره‌ای مجلس در این حوزه انتخابیه را اعلام کرده‌اند.

انتخابات میان‌دوره‌ای مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه تفرش، فراهان و آشتیان ۲۸ خردادماه امسال همزمان با سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا برگزار می‌شود.

صلاحیت نامزد رای آورده در مجلس شورای اسلامی برای احراز کرسی نمایندگی حوزه انتخابیه تفرش، آشتیان و فراهان  تایید نشد و امور این حوزه انتخابیه در مدت سپری شده از فعالیت خانه ملت از سوی نماینده حوزه انتخابیه اراک، کمیجان و خنداب دنبال شده است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

پنج × 5 =