رئیس ستاد انتخابات استان مرکزی:انتخابات میان‌دوره‌ای مجلس در یک حوزه استان مرکزی برگزار می‌شود

0
130

رئیس ستاد انتخابات در استان مرکزی گفت: انتخابات میان‌دوره‌ای مجلس شورای اسلامی تنها در حوزه انتخابیه تفرش، آشتیان و فراهان برگزار می‌شود و کار ثبت‌نام نامزدها برای این انتخابات از روز یکشنبه کلید می‌خورد.

«بهروز اکرمی» در گفت و گو با ایرنا، افزود: طبق اعلام وزارت کشور داوطلبان انتخابات میان دوره‌ای مجلس شورای اسلامی از هشتم تا چهاردهم فروردین ۱۴۰۰ می‌توانند به شکل حضوری و غیر حضوری برای شرکت در این رقابت سیاسی ثبت نام کنند.
وی اظهارداشت: توصیه به دواطلبان ثبت‌نام به شکل غیرحضوری است و برای  ثبت نام حضوری نیز داوطلبان باید از ساعت هشت صیح تا ۱۸ یا به فرمانداری مرکز تفرش یا به ستاد انتخابات کشور مراجعه کنند.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی گفت: داوطلبان می‌توانند در ثبت نام غیرحضوری از اپلیکیشن تلفن همراه و یا از طریق رایانه با دانلود برنامه از وزارت کشور اقدام کنند.
اکرمی افزود: اصل کارت ملی و تصویر آن، اصل شناسنامه عکس‌دار و تصویر کلیه صفحات آن، یک قطعه عکس جدید ۴ × ۳ با زمینه روشن، اصل و تصویر آخرین مدرک تحصیلی و یا مدرک معادل معتبر، اصل و تصویر گواهی رسمی مبنی بر قبول استعفا و نداشتن اشتغال در پست و مقام و مشاغل مشمول استعفای موضوع ماده ۲۹  قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی و اصل و تصویر برگ پایان خدمت وظیفه عمومی و یا مدرکی معتبر دال بر روشن بودن وضعیت مشمولیت خدمت وظیفه عمومی برای ثبت نام و اعلام داوطلبی الزامی است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

10 + 7 =