جلسه شورای اداری شهرستان خمین برگزار شد

0
92

در این جلسه فرماندار شهرستان خمین اظهار داشت : انتخابات مانور سیاسی مردم در صحنه اجتماعی و  از مهمترین شاخص های توسعه نظام سیاسی است.

احمد طهرانی در ادامه افزود: حضور مردم در انتخابات و پای صندوق های رای سرمایه اجتماعی است که این حضور نشان دهنده عزت وعظمت کشور بوده وموجب عبور از تهدیدهای دشمن وحفظ آرامش در کشور می شود.

وی انتخابات را مهمترین نهاد حاکمیت مردم دانست و اظهار داشت: حضور و مشارکت فعالانه و گسترده مردم در صحنه های انتخاباتی و شاخص رشد و توسعه نظام سیاسی است.

فرماندار شهرستان خمین در ادامه افزود : حفاظت وصیانت از رای مردم به عنوان یک امانت الهی وظیفه مهم مجریان انتخابات است.

 نماینده عالی دولت در خمین با اشاره به سی و دومین سالگرد عروج ملکوتی بنیانگذار انقلاب اسلامی گفت: آیین گرامیداشت ارتحال امام خمینی(ره) با حضور شمار اندکی از مردم و مسئولان به دلیل بیماری کرونا در بیت تاریخی ایشان برگزار می شود.

در ادامه امام جمعه خمین نیز در این جلسه با تاکید  بر حضور پرشور و مشارکت حداکثری مردم در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره انتخابات شورای شهر و روستا گفت: انتخابات رییس ‌جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و حضور گسترده، پرشور و اثرگذار مردم در انتخابات، مشت محکم دیگری بر یاوه‌گویی‌های استکبار جهانی خواهد بود.

حجت الاسلام سید« علی حسینی پور» بیان کرد: حضور در انتخابات در نظام جمهوری اسلامی به واسطه دشمنان داخلی و خارجی در حقیقت رای به سیستم سیاسی در کشور اسلامی است و مشارکت حداکثری مردم همیشه بر تصمیمات دشمنان خارجی تاثیرگذار بوده است.

وی با اشاره به سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) ادامه داد: ملت ایران با خودباوری و تحقیر دشمنان و با رهبری‌های مدبرانه امام راحل عزتمند شد.

امام جمعه خمین اظهار داشت: امام خمینی (ره) با ایجاد تحولات تاریخی بزرگ بنیانگذار همدلی و همزبانی شد و با روش جهادی ، تفکری عالمانه و عزم معنوی که داشت با استبداد و استکبار که در راس آن آمریکا بود به مبارزه پرداخت.

حجت الاسلام حسینی پور با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی موفق شد به تاریخ روحی دوباره بدهد، افزود: اندیشه و افکار امام راحل میراث ماندگار است و امام راحل یک شخصیت منحصربفرد با نگاه ژرف کاوانه که داشت شهدا را با عزت نفس پرورش داد و آنها رمز ماندگاری و حیات این نظام شدند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

1 + 5 =