جلسه توجیهی نمایندگان فرمانداربرگزارشد

0
87

به گزارش کمیته اطلاع رسانی ستادانتخابات شهرستان شازند حسین رجبی فرماندار ورئیس هیئت اجرایی انتخابات شهرستان درجلسه توجیهی نمایندگان فرماندار (بخش مرکزی )در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا در شهرستان شازندکه امروز مورخ ۲۲خردادماه در محل اردوگاه فرهنگی تربیتی امیرکبیر برگزار شد

  با اشاره به اهمیت جایگاه نمایندگان فرماندار در شعبات اخذ رأی گفت: مهم ترین مسئولیت در هر صندوق با نمایندگان فرماندار بوده و این نمایندگان بدور از هرگونه شائبه تبلیغاتی به وظایف قانونی خود جامه عمل بپوشانند.

رجبی افزود: تشریح مسئولیت و اقدامات نمایندگان فرماندار در کتابچه ویژه انتخابات ذکر شده و از همه نمایندگان فرماندار درخواست دارم این کتابچه را با دقت مطالعه نمایند تا در روز اخذ رای مشکلی برای شعب پیش نیاید.

وی در پایان تصریح کرد: نماینده فرماندار در نهایت اصل بی طرفی، سلامت، اجرای قانون و حق الناس دانستن رأی مردم در جهت برگزاری انتخاباتی باشکوه، سالم و قانونمند حداکثر تلاش خود را به کار گیرد.

رجبی فرماندار شازندبا اشاره اهمیت انتخابات در این دوره و نا امید کردن دشمنان و خنثی کردن توطئه‌های دشمنان انقلاب خاطر نشان کرد :افزایش سطح مشارکت های عمومی وظایف ماست.

وی خطاب به نمایندگان فرماندارگفت:صیانت از آرای مردم وظیفه شماست و در پایان جلسه کارشناسان فرمانداری توضیحات لازم  را در خصوص نرم افزار انتخابات و چگونگی پر کردن صورتجلسات الکترونیکی ارائه کردند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

بیست − 18 =