استاندار مرکزی:توصیه به سفر نمی‌کنیم، اما باید آماده خدمات‌رسانی بود

0
86

.

آقازاده استاندار مرکزی با بیان اینکه با همه این توصیه ها عده ای بنا به دلایلی سفر می روند، گفت: تشکیل جلسه ستاد خدمات سفر با وجود آنکه توصیه بر سفر نرفتن است، به دلیل انجام وظایف است. خواستار سفر نرفتن مردم هستیم، اما جاده ها تعطیل نیست بنابراین همه دستگاه ها باید به مانند سال های گذشته در مسیر انجام وظایف خود حرکت کنند و احتمال تراکم و تردد در روزهای اول وجود دارد و باید به مانند سال های گذشته برنامه ریزی لازم در این خصوص صورت گیرد.

استاندار مرکزی تصریح کرد: امیدواریم که بیماری از بین برود و افرادی که به سفر می روند با حمایت دستگاه ها و دقت نظر، سفری همراه با سلامتی داشته باشند.

وی خواستار دقت و برنامه ریزی دقیق از سوی فرمانداران در حوزه بررسی وضعیت راه ها شد و گفت: شهرداری ها نیز باید به جهت فضاسازی محیط و شادابی شهرها به میدان بیایند و باید جهت تسهیل سفر و تامین نیازهای سفر همچنان فعال بود.

آقازاده اظهار کرد: ممکن است در دو هفته آینده نوسانات آب و هوایی داشته باشیم پس باید آماده باشیم تا مشکلی برای مسافران بروز نکند.

سعید فرخی معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار مرکزی نیز با اشاره به اینکه تبلیغی برای سفر نخواهیم داشت و مدارس و کمپ ها نیز پذیرای میهمانان نخواهند بود، افزود: علیرغم اینکه تبلیغ نمی کنیم، اما باید اماکنی مناسب با شرایط کرونایی را برای شرایط اضطرار در نظر گرفت.

مدیرعامل شرکت پخش فرآورده های نفتی استان مرکزی نیز گفت: از هفته گذشته مقدمات آماده سازی جایگاه های سوخت انجام گرفت و برنامه ریزی لازم برای سوخت رسانی نیز ترتیب داده شده است.

سعید جمشیدی با بیان اینکه ذخایر سوخت مناسبی در اختیار است، گفت: در سال های گذشته تردد خودروهای سنگین ممنوع می شد، اما به نظر می رسد در شرایط کرونایی امسال این ممنوعیت وجود نداشته باشند ولی به هرحال آمادگی برای تامین سوخت خودروهای سبک و سنگین نیز در استان وجود دارد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید