استاندار مرکزی: مهدی موعود(عج) نوید بخش عدالت و آزادگی است

0
129

استاندار مرکزی در پیامی سالروز ولادت حضرت مهدی موعود و هفته سربازان گمنام امام زمان(عج) را تبریک گفت.

سید علی آقازاده استاندار مرکزی در این پیام آورده است: پانزدهمین روز از شعبان‌المعظم، سالروز ولادت یگانه منجی عالم بشریت حضرت مهدی موعود (عج) نوید بخش طلوعی از جنس عدالت و آزادگی است که روزی با آمدنش گرمابخش جهان و امید مستضعفان خواهد بود.

در ادامه این پیام آمده است: نامگذاری سالروز این میلاد خجسته در نظام جمهوری اسلامی ایران به نام سربازان گمنام امام زمان (عج) موید جایگاه حساس، راهبردی و کلیدی وزارت اطلاعات در صیانت از ارزش‌های اسلامی و منافع ملی و فرصت مغتنمی برای پاسداشت اهتمام و مجاهدت‌های حافظان امنیت و آسایش است. 

استاندار مرکزی در این پیام اضافه کرده است: سربازان امام زمان (عج) در عین گمنامی یکی از ارکان مستحکم و شکست ناپذیر نظام در دفاع از آرمان‌ها و ارزش های انقلاب اسلامی بوده و هستند و امنیت و اقتدار امروز ایران اسلامی مرهون زحمات و تلاش‌های این عزیزان است.

استاندار مرکزی آورده است: ضمن تبریک فرارسیدن خجسته میلاد با سعادت حضرت مهدی صاحب الزمان(عج) به پیشگاه مقدس ایشان و محضر مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و مردم ولایتمدار ایران اسلامی به ویژه مردم استان مرکزی، از زحمات و تلاش های خالصانه همه نیروهای وزارت اطلاعات به‌ویژه همکاران عزیز در اداره کل اطلاعات استان مرکزی تشکر و قدردانی نموده و از درگاه خداوند متعال برای همگان سلامتی و توفیق روز افزون مسئلت می نمایم.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

هجده − 13 =