استاندار مرکزی: مسئولان استان مرکزی در رفع مانع‌زدایی از مشکلات تکلیف دارند

0
202

استاندار مرکزی گفت : مسئولان این استان در حل معضلات و تلاش برای مانع‌زدایی از دشواری زندگی و معیشت مردم تکلیف دارند و این مهم را باید در اولویت امورشان قرار دهند.

«سید علی آقازاده» روز چهارشنبه‌ در حاشیه نشست ملاقات مردمی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: گره‌گشایی از مسایل مردم باید با حداکثر توان مدیران و دستگاه‌های اجرایی استان پی گرفته شود.
وی یادآور شد: مشکلات مطرح شده از سوی شهروندان در دیدار چهره به چهره و برنامه سامد در روز جاری مربوط به حل چالش‌ها و مانع زدایی از امور مدیریت شهری، اراضی شخصی و کاربری آن‌ها، اشتغال زایی و بهبود خدمات از کتارافتادگی بود که با اقدامات کارشناسی رسیدگی شد و مدیران دستگاه‌های اجرایی موظف شدند تا در اسرع وقت بررسی لازم را انجام دهند.

 نماینده عالی دولت در استان بیان کرد: در نشست سامد امروز استانداری معضلات ۲۰ شهروند در حوزه اشتغال، تسهیلات کسب و کار و مسکن ارزیابی شد و رسیدگی به این امور مصداق عملی در پاسخگویی دولت تدبیر و امید در استان مرکزی است.

آقازاده گفت: استان مرکزی قطب مهم اقتصادی و صنعت کشور است و در سالی که با مضمون پشتیبانی و مانع زدایی از تولید نام گرفته باید در کارسازی، رونق اقتصادی و گره‌گشایی از مشکلات پیشتاز باشد.

سامانه الکترونیکی ارتباط مردم با دولت با شماره ۱۱۱ این امکان را برای شهروندان فراهم کرده است تا نظرات، پیشنهادات، انتقادات و شکایات خود را از مجموعه دستگاه های دولتی منعکس کنند و دستگاههای اجرایی بر اساس نظامنامه مدیریت ارتباطات مردمی نهاد ریاست جمهوری موظف هستند در کوتاه ترین زمان، پاسخگوی شهروندان باشند

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

سه × 2 =