استاندار مرکزی: سپاه پاسداران سرمایه عظیم کشور در عرصه دفاعی و خدمت‌رسانی است

0
223

استاندار مرکزی گفت: سپاه پاسداران سرمایه عظیم کشور است که نه تنها در ابعاد نظامی و دفاعی، بلکه در عرصه سازندگی، محرومیت زدایی و امور فرهنگی و ایثارگری خوش درخشیده و یکی از ارکان اصلی نظام قدرتمند اسلامی است.

 سید «علی آقازاده» به مناسبت سالروز تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ( دوم اردیبهشت ماه)، افزود: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی  برگرفته از اراده ملت و محصول تفکر و مکتب حضرت امام(ره) است.
 وی تاکید کرد: تشکیل سپاه پاسداران به‌نوان یکی ازمردمی‌ترین نیروها، انسجام و اتحاد  خوبی در کشورایجاد کرده و دستاوردهای آن در چهار دهه اخیر ارزشمند است.
نماینده عالی دولت در استان اظهار داشت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در ۴۲ سال حیات باعزت نظام اسلامی ایران، یار  ولایت و مردم بوده و  در تمام بزنگاه‌های حساس با اقتدار ورود کرده و توانسته کارنامه درخشانی به جا بگذارد.
استاندار مرکزی تاکید کرد: سپاه با مجاهدت همه جانبه، جایگاه ممتازی در بین ملت ایران و ملت های مسلمان منطقه خاورمیانه دارد که این نشان از عملکرد موفق و اثربخش آن است است که در گام دوم اقلاب اسلامی با قوت بیشتر پی گرفته می‌شود.
آقازاده بیان کرد: امید می‌رود که  سپاه پاسداران با تکیه بر هدایت‌های مقام معظم رهبری روز به روز بر حرکت شتابنده خود به سمت آرمان‌ها و تحقق آرمان‌های انقلاب سرعت بخشد.

وی از همکاری تنگاتنگ نیروهای سپاه پاسداران با بخش اجرایی و سلامت استان مرکزی در مقابله با موج چهارم کرونا تقدیر کرد.

دوم اردیبهشت در تقویم کشور به نام روز تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نام گرفته است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

دو × 3 =