استاندار مرکزی:تحکیم روابط دستگاه‌های اجرایی ضامن برگزاری انتخابات پرشور است

0
53

استاندار مرکزی گفت: تحکیم روابط دستگاه‌های مختلف اجرایی ضامن برگزاری انتخابات سالم و پرشور است.

سید علی آقازاده در نشست ستاد انتخابات استان مرکزی افزود: تقویت ارتباط با شورای نگهبان و دستگاه‌ قضایی با هدف برگزاری انتخابات سالم و بدون تخلف به فرمانداران شهرستان‌های ۱۲ گانه استان ابلاغ شده و همه ملزم به اجرای آن هستند.

وی ادامه داد: با توجه به شرایط موجود بدون تعامل و روابط حسنه هیچ موفقیتی به‌دست نمی‌آید و مسئولان دستگاه‌های مختلف اجرایی باید به این مهم توجه ویژه داشته باشند.
استاندار مرکزی اظهار داشت: در شرایطی که فرمانداران باید هم با کرونا مقابله کنند و هم بر قیمت‌ها نظارت داشته باشند و هم انتخابات را مدیریت کنند با فعالیت‌های جزیره‌ای و بدون تعامل با یکدیگر هیچ موفقیتی حاصل نمی‌شود.

آقازاده بیان کرد: ارتباط منسجم هیات‌های بازرسی با شورای نگهبان در انتخابات اسفند ۹۸ یک انتخابات سال و بدون نقص را در استان مرکزی رقم زد که این مهم باید در انتخابات خرداد امسال که آخرین مسئولیت و وظیفه بزرگ دولت دوازدهم است، عملی شود.

رییس ستاد انتخابات استان مرکزی نیز در این نشست گفت: فرمانداران وظیفه دارند برای برگزاری هر چه باشکوهتر انتخابات نسبت به تعامل و ارتباط با شورای نگهبان، دستگاه‌های قضایی و امنیتی توجه ویژه داشته باشند.

بهروز اکرمی افزود: دادگستری به عنوان یکی از مراجع چهارگانه استعلام در قانون معرفی شده و باید تعامل با این دستگاه چشمگیر باشد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی ادامه داد: تعامل مجموعه ستاد انتخابات استان و فرمانداران با دستگاه های نظارتی، امنیتی و قضایی با هدف برگزاری یک انتخابات پرشور، قانونمند و شفاف است.

سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا ۲۸ خردادماه امسال برگزار می‌شود.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید