1398/05/24 13:27
بازديد وزير بهداشت و استاندار مركزي
از بخش هاي مختلف بيمارستان امام صادق(ع) دليجان، درمانگاه نراق،مركز بهداشتي درماني وليعصر(عج) نيمور و بيمارستان امام خميني(ره) محلات
دکتر سعید نمکی وزیر بهداشت در جریان سفر یک روزه خود به استان مرکزی باتفاق استاندار مرکزی با حضور در شهرستانهای دلیجان و محلات از بخش های مختلف بیمارستان امام صادق(ع) ، درمانگاه نراق، مركز بهداشتي درماني وليعصر(عج) شهر نيمور و بيمارستان امام خميني(ره) شهر محلات بازدید کرد.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در این بازدید در جمع خبرنگاران گفت: مشکلات  شهرستانهای دلیجان و محلات در حوزه بهداشت و درمان ارزیابی و جمع بندی می شود و در اسرع وقت به همه مسائل رسیدگی می شود.

وی با بیان اینکه مشکلات شهرستان دلیجان در دو بخش است، افزود: شهرستان دلیجان در حوزه نیروی انسانی و تجهیزات دارای مشکلاتی است که پس از سفر و جمع بندی، آنچه ضرورت داشته باشد انجام می شود.

نمکی تصریح کرد: ضریب اشغال تخت نسبت به نیروی انسانی موجود باید به جمع بندی فنی و کامل برسد و با توجه به اولویت عدالت در سلامت و اینکه نیروی انسانی براساس نیاز مناطق توزیع شود اگر به کمبود نیروی انسانی متخصص و کارشناس و تجهیزات رسیدیم، تامین آنها در دستور کار قرار می گیرد.

وزیر بهداشت اضافه کرد: سی تی اسکن فعلی بیمارستان دلیجان قدیمی است و با توجه به اینکه شهرستان در کریدور عبوری است باید این سی تی اسکن تقویت و در اسرع وقت تامین شود.

©2015 Markazi Province (Ostan-mr.ir). All Rights Reserved