1398/05/14 10:21
معاون سياسي استاندار :
صرفه جويي محور برنامه هاي هفته دولت قرار گيرد
اکرمی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری در نشست هماهنگی برنامه های هفته دولت استان، گفت: صرفه جویی در برنامه های هفته دولت باید محور کار مسئولان قرار گیرد.

آقازاده استاندار مرکزی اظهار کرد: هزینه های برنامه های هفته دولت باید به حداقل ممکن برسد  و با برنامه های اثربخش بهترین زمینه برای اطلاع رسانی دستاوردهای دولت مهیا شود.

وی افزود: هفته دولت فرصتی است تا خادمان مردم تصویری شفاف از عملکردشان را ارایه دهند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی گفت: مدیران دستگاه های اجرایی باید با بهره گیری از شیوه های خلاق و جذاب در هفته دولت عملکرد خود را تشریح  کنند و شنونده دیدگاه های مردم باشند.

اکرمی افزود: برنامه های هفته دولت امسال  باید متمایز از سال های گذشته برگزار شود و همراهی دولت و ملت را رقم بزند.

وی اظهار داشت:به گفته دشمنان بی سابقه ترین تحریم های تاریخ بر کشور تحمیل شده اما با مدیریت مطلوب و مقاومت و صبر مردم تاکنون اهداف شوم دشمن محقق نشده است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی گفت: بهره برداری از طرح های اقتصادی و عمرانی، دیدار با خانواده معظم شهدا با اولویت شهدای دولت، نشست با استارتاپ ها، ۳۰۰ دیدار و ملاقات مردمی استاندار و معاونان با مردم در مرکز و بخش هایی روستایی، توزیع اقلام غذایی بین خانواده نهادهای حمایتی، ارایه برخی خدمات رایگان بین مردم، از برنامه های تدارک شده برای گرامی داشت هفته دولت است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی گفت: این استان در هفته دولت میزبان وزرا و معاون رئیس جمهوری است.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری مرکزی نیز گفت: هفته دولت فرصتی است که دولت از عملکرد خود دفاع می کند بنابراین باید بهترین بهره از آن برده شود.

«سعید فرخی» افزود: مدیران در برگزاری نشست های در این هفته از عملکرد مثبت دولت دفاع و امید را دربین مردم زنده نگه دارند.

وی اظهار داشت: مدیران کل با حضور در مساجد و ملاقات های مردمی آماده نقد پذیری باشند و با نزدیک شدن بیشتر با مردم برای حل مشکلات آنان بکوشند.

معاون توسعه و منابع پشتیبانی اداره کل ورزش و جوانان استان مرکزی گفت: ۶۵ خانه ورزش روستایی، ۱۰ زمین چمن مصنوعی، رختکن در زرندیه و فراهان از جمله طرح هایی است که در هفته دولت در این استان به بهره برداری می رسد.

«مسعود قمری» افزود: ۵۰ میلیارد ریال اعتبار برای ساخت این طرح های ورزشی هزینه شده است.

©2015 Markazi Province (Ostan-mr.ir). All Rights Reserved