1391/08/10 04:25
استاندار: مدل‌های جدید در مبحث اقتصاد مقاومتی باید ارائه شود
<p> استاندار بر لزوم ارائه مدل&zwnj;های جدید در مبحث اقتصاد مقاومتی تاکید کرد.</p>

علی‌اکبر شعبانی‌فرد عصر روز سه شنبه در مراسم کلنگ‌زنی دو پروژه عمرانی در اراک اظهار داشت: ‌موضوعی که در بحث اقتصاد مقاومتی مهم تلقی می‌شود ارائه یک مدل جدید است که بتواند دشمنان را به عقب و استقلال و پایداری نظام را به جلو هدایت کند.

وی تصریح کرد: حرکتی که امروز دشمنان در جنگ اقتصادی بر علیه کشور آغاز کرده‌اند، بسیار سخت‌تر از جنگ نظامی است و در این شرایط مقصود دشمنان تنها برنامه هسته‌ای نیست، بلکه دشمنان به دنبال نابودی نظام هستند.

استاندار گفت: در این شرایط باید مسئولان به فکر ارائه مدلی باشند که بتواند موجب ایجاد ثروت و درآمد برای کشور شود که خوشبختانه عزیزان زحمتکش شهرداری اراک به خوبی توانسته‌اند این مدل را طراحی و پیاده سازی کنند.

شعبانی‌فرد ادامه داد: شهرداری اراک با ارائه مدلی جدید توانسته است برای شهرداری ایجاد درآمد کرده و از وابستگی به اعتبارات دولتی بکاهد.

وی فروش املاک بدون استفاده شهرداری و کسب درآمد از این طریق را طرحی مناسب برای درآمدزایی عنوان کرد و خاطر نشان ساخت: امیدواریم با اجرای این مدل شاهد افزایش اعتبارات شهرداری و اجرای پروژه‌های بزرگ عمرانی باشیم.

استاندار  در بخش دیگری از سخنان خود از تبدیل اراک به کلان شهر خبر داد و اظهار داشت: این مصوبه به زودی در کمیسیون زیربنایی و دفاعی مطرح می‌شود و پیش بینی می‌شود اراک ظرف یک ماه آینده به کلان شهر تبدیل شود.

شعبانی‌فرد خاطر نشان ساخت: در حال حاضر شهرداری اراک اجرای پنج پروژه بزرگ و مهم را در دست اجرا دارد که با بهره برداری از این پروژه‌ها شاهد تحول اساسی در سطح شهر خواهیم بود.

©2015 Markazi Province (Ostan-mr.ir). All Rights Reserved