1397/12/21 16:17
تقدير استاندار از خدمات تيم درماني بيمارستان طالقاني اراك در نجات جان مادر باردار پرخطر و نوزادش
استاندار مركزي در نشست با پرسنل بيمارستان حضرت آیت الله طالقاني اراك از خدمات تیم درماني اين بيمارستان درنجات جان مادر با بارداري پرخطر و نوزادش تقدیر کرد.

آقازاده استاندار مرکزی اظهار کرد: تلاش تیم درمانی بیمارستان آیت ا... طالقانی اراک در نجات جان مادر باردار پرخطر و نوزادش اقدامی بزرگ منشانه ، انسان دوستانه  و قابل تقدیر  است .

وی  افزود: قطعاً در مراکز درمانی استان برای اولین بار نیست که نجات جان یک انسان با شرایط پرخطر  رخ می دهد اما اطلاع رسانی این گونه اقدامات و در جریان قرار دادن مردم امری مهم و عین تقواست که باید مورد توجه قرار گیرد.

استاندار مرکزی گفت: اقدامات خیرخواهانه پزشکان و تلاش آنها برای زندگی بخشیدن دوباره به انسان ها ضمن اینکه باقیات صالحات است  بارقه امید را در دل مردم زنده می کند و  همیشه در اذهان باقی خواهد ماند و ماندگار است.

آقازاده عملکرد پزشکان استان در ارائه خدمات بهداشتی و درمانی را در مجموع مثبت ارزیابی کرد  و گفت: از طرف مجموعه دولت  و مردم استان  این اقدام خداپسندانه و کلیه تلاش ها و زحمات کادر درمانی و پزشکان استان را ارج می نهیم و امید است بتوانیم آنچنان که شایسته است در جهت سلامت مردم و تقویت حوزه بهداشت و درمان استان  گام های موثری برداریم.

گفتنی است در این نشست با اهدای لوح و هدایایی از تیم پزشکی که در نجات جان مادر پرخطر و نوزادش تلاش کردند، تقدیر شد.

©2015 Markazi Province (Ostan-mr.ir). All Rights Reserved