1397/11/12 14:21
استاندار در ديدار با خانواده شهيدان طهماسبي در خمين:
خانواده شهدا سرمايه اصلي انقلاب اسلامي هستند
آقازاده استاندار مرکزی در دیدار با خانواده شهیدان طهماسبی در خمین،گفت:خانواده معزز شهدا و ایثارگران مظهر استقامت، صبر و بردباری و سرمایه اصلی انقلاب اسلامی هستند و در هر شرایطی از ارزشهای نظام اسلامی دفاع می کنند.

آقازاده استاندار مرکزی اظهار کرد: ترویج ارزش های دفاع مقدس به نسل جوان و آینده ساز انقلاب وظیفه مهم و سنگینی است که امروز بر عهده بازماندگان و یادگاران هشت سال دفاع مقدس و همه علاقه مندان و دوستداران نظام اسلامی است.

وی اظهارداشت: شهدا، جانبازان و ایثارگران در دفاع مقدس جانفشانی کردند تاعزت و شرف نظام اسلامی حفظ شود.

استاندار مرکزی ادامه داد: ایثارگران نیز دخیره های معنوی نظام اسلامی هستند که جایگاه و منزلت رفیعی نزد مردم و مسئولان دارند.

آقازاده بیان کرد:خانواده شهدا، آزادگان، جانبازان و ایثارگران بزرگترین یادگاران دفاع مقدس هستند و تجلیل، تکریم و سرکشی از آنان  تکلیف مسئولان است.

وی افزود: شهدا به عنوان طلایه داران و پرچمداران راستین عرصه های عشق و معرفت هستند و تکریم خانواده های شهدا، آزادگان، جانبازان و ایثارگران موجب عزت و پالایش روح انسان می شود.

استاندار مرکزی خاطرنشان کرد: آرامش و امنیت امروز کشور مدیون از جان گذشتگی شهدا و صبر و مقاومت خانواده های آنان است و مردم ایران نیز همواره نشان دادند که قدردان خون شهدا هستند.

گفتنی است شهید «محمدابراهیم طهماسبی»(پدر) در سال 61 در عملیات والفجر مقدماتی به شهادت رسید و شهید «غلامرضا طهماسبی»(فرزند) در سال 66 در عملیات کربلای هشت به خیل شهدا پیوست.

 

©2015 Markazi Province (Ostan-mr.ir). All Rights Reserved