1397/11/12 13:01
استاندار در آيين نواختن زنگ انقلاب اسلامي در خمين:
وحدت كلمه رمز تحقق آرمان هاي امام راحل است
آقازاده استاندار مرکزی در آیین نواختن زنگ انقلاب اسلامی همزمان با سالروز ورود امام راحل به کشور در خمین، گفت: وحدت کلمه رمز تحقق آرمان و کلام با برکت امام راحل است که باید روز به روز دامنه آن در جامعه گسترده تر شود.

آقازاده استاندار مرکزی اظهار کرد: در سایه انسجام ملی است که پس از گذشت چهار دهه از پیروزی انقلاب اسلامی دشمنان به قدرت و اقتدار نظام با برکت اسلامی اعتراف می کنند.

وی، انقلاب اسلامی را بزرگترین یادگار و میراث معمار کبیر انقلاب بیان کرد و ادامه داد: حفظ و تقویت مبانی انقلاب اسلامی در سایه ارتباط تنگاتنگ ملت با مسئولان و پایبندی به خدمت صادقانه و عدالت گستری محقق می شود.

استاندار مرکزی خاطرنشان کرد: انقلاب اسلامی با رهبری هدایتگرانه امام خمینی(ره) و حمایت مردمی به پیروزی رسید و اکنون به عنوان الگویی موفق در جهان مطرح است.

آقازاده استقلال و اقتدار انقلاب را وابسته به حمایت مردم دانست و اظهار داشت: بنیانگذار کبیر امام خمینی(ره) همواره بر اهمیت جایگاه رهبری در نظام تاکید می کرد.

وی تصریح کرد: مردم وظیفه و نقش خود را انجام دادند و امروز تکلیف مسئولان نظام است که در راستای حمایت های مردم برای تحقق آرمان های جمهوری اسلامی قدم های بلندتری بر دارند.

استاندار استان مرکزی خاطرنشان کرد: حضور ملت ایران در جشن های پیروزی انقلاب اسلامی هرسال با شکوه تر از قبل است.

©2015 Markazi Province (Ostan-mr.ir). All Rights Reserved