1397/11/01 13:22
با حضور استاندارمركزي و وزير راه و شهرسازي مشكلات بخش راه استان بررسي شد
در نشستی با حضور وزیر راه و شهرسازی ، استاندار مرکزی و مجمع نمایندگان استان مسائل و مشکلات بخش راه استان مطرح و مورد بررسی قرار گرفت.

در این نشست آقازاده استاندار مرکزی با بر شمردن نیازهای بخش راه استان و طرح های قابل افتتاح ،گفت: هم اینک در استان طرح هایی در بخش راه و شهرسازی  موجود است که با تخصیص اعتبارات لازم در کوتاه ترین زمان به بهره برداری می رسد.

آقازاده  با توجه به موقعیت عالی جغرافیایی استان مرکزی به عنوان چهار راه مواصلاتی شمال_ جنوب و شرق _ غرب خواستار توجه جدی مقام عالی وزارت در تخصیص اعتبارات لازم در بخش راه  استان شد.

 در ادامه این جلسه  هریک از نمایندگان استان مرکزی در مجلس شورای اسلامی به  مسائل و مشکلات حوزه های انتخابیه خود  در  حوزه راه و شهرسازی را مطرح نمودند.

 مدیرکل راه و شهرسازی استان نیز گزارشی از روند اجرای ۴۱ پروژه راهسازی فعال در سطح استان ارائه و  مقرر شد کارگروهی با حضور معاونین وزیر راه و شهرسازی و دبیری مدیرکل راه و شهرسازی تشکیل و نسبت به جمع بندی مباحث و ارائه گزارش ظرف مدت دو هفته  اقدام نماید.

گفتنی است تخصیص اعتبار در خصوص احداث آزاد راه قم به اراک، باند دوم شهرستان الیگودرز_ خمین، کمربندی زیر آب، باند دوم خمین به محلات، باند دوم محور ازنا_ شازند، محور توره به بروجرد،  راه مواصلاتی آهنگران _ کمیجان، محور فرمهین _ قهاوند، کمربندی ساوه ، باند دوم جاده قدیم ساوه _ تهران، راه مواصلاتی فرمهین _ آشتیان، تقاطع غیر همسطح سنجان، قطار سریع السیر قم _ اراک و مشکلات شرکت واگن پارس از موارد  مطرح شده در این نشست بود.

©2015 Markazi Province (Ostan-mr.ir). All Rights Reserved