1397/10/22 15:29
آقازاده:
پرستاران جهادگران عرصه سلامت هستند
آقازاده استاندار مرکزی در پیامی به مناسبت میلاد با سعادت حضرت زینب (س ) و روز پرستار ، گفت: پرستاران جهادگران عرصه سلامت هستند.

آقازاده استاندار مرکزی در این پیام آورده است:پنجم جمادی الاول، سالروز ولادت با سعادت بزرگ بانوی صبر و استقامت و درایت حضرت زینب کبری(س) و روز پرستار؛ فرصت ارزشمندی است برای قدردانی از زحمات شبانه روزی جامعه پرستاری که خدمت به خلق را بزرگ‌ترین افتخار خود می‌دانند و بواسطه این افتخار به دنبال کسب رضای الهی هستند.

وی بیان کرده است : پرستاران جهادگران عرصه سلامت هستند که با الهام گرفتن از رأفت‌های حضرت زینب(س)، پیشه کردن شکیبایی در مقابل سختیها و با احساس مسئولیت و وجدان حرفه ای  در راستای خدمات رسانی به مردم تلاش می کنند و به حق یکی از حلقه های مهم و موثر در زنجیره سلامت به شمار می روند و در واقع اگر امروز شاهد موفقیتهای برنامه تحول نظام سلامت در میهن اسلامیمان هستیم بخش بزرگی از آن توفیقات در سایه تلاشهای پرستاران محقق شده و امیداست تا با همراهی و همکاری این عزیزان بتوانیم موجبات ارتقاء سلامت درجامعه را فراهم کنیم. 

استاندار مرکزی ضمن تبریک میلاد باسعادت الگوی صبر وعشق وایثار، حضرت زینب(س) و روزپرستار، زحمات و تلاشهای جامعه پرستاری استان مرکزی را ارج نهاده و  سلامتی وتوفیق روزافزون همه پرستاران عزیز را از درگاه خداوند متعال  مسئلت کرده است.

©2015 Markazi Province (Ostan-mr.ir). All Rights Reserved