1397/08/15 14:44
معاون سياسي استاندار تاكيد كرد:
دانش آموزان نقش مهمي در حفظ ارزش هاي انقلاب اسلامي دارند
فتح اله حقیقی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری در مراسم یادواره شهدای لاله های عاشق ، گفت: دانش‌آموزان در راستای حفظ دستاوردهای انقلاب اسلامی، تداوم راه شهدا و آرمان‌های بنیانگذار جمهوری اسلامی، نقش مهمی بر عهده دارند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری ضمن تقدیر از حضور آگاهانه مردم سلحشور و مقتدر بخصوص دانش آموزان در راهپیمایی ۱۳ آبان روز مبارزه با استکبار و استبداد، بیان داشت : جایگاه فعلی ایران نتیجه و از برکات انقلاب اسلامی است که در راه آن ۲۲۰ هزار شهید ۵۰۵ هزار جانباز و ۴۲ هزار آزاده سرافراز تقدیم شده است که سهم استان مرکزی ۶ هزارو ۲۰۰شهید ۱۴هزارو ۱۶۸جانباز و ۷۵۸ آزاده همیشه سرفراز است.

وی گفت: دانش آموزان عزیز بدانند معنی قدردان انقلاب و خون شهدا بودن که خانواده ها بهترین فرزندانشان را در راه این انقلاب تقدیم کردند این است که حافظ این ارزش ها باشیم  و نگذاریم دشمن کوچکترین خدشه ای به دستاوردهای  ارزشمند انقلاب وارد کند و دانش آموزان در راستای حفظ این آثار و دستاوردها و تداوم راه شهدا و آرمان های بیانگذار جمهوری اسلامی نقش مهمی دارند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی تصریح کرد:  هرچیزی در عالم خلقت در زمان پژمرده و کهنه می شود و آنچه همیشه ماندگار و تازه می ماند حقیقت است و خون شهید و عشق و علاقه به ائمه اطهار از حقایق تاریخ می باشد

حقیقی اضافه کرد: علی رغم مسایل و مشکلاتی که در دنیا بود، با افزایش نسب به سال قبل  نزدیک به 16 میلیون نفر در راهیپمایی اربعین حسینی شرکت کردند که نشانه عشق و علاقه و حقیقت تاریخ است.

این مقام مسوول بیان کرد: جوانان آن زمان عاشقانه گوش به فرمان امام راحل، حماسه ای آفریدند که تاریخ عاجز از نگارش آن است و جوانان امروز نیز عاشقانه گوش فرمان جانشین بر حق امام خمینی (ره) مقام معظم رهبری (مدظله العالی ) حماسه ای آفریدند که با همه شعارها و تبلیغات کذب آمریکا و نوکران منطقه اش نتوانستند کوچکترین خللی در جایگاه و اقتدار جمهوری اسلامی در دنیا ایجاد کنند.

فتح اله حقیقی ادامه داد :تمام عزم آمریکا و نوکران آن پیاده کردن سیاست های خود است  که به هیچ  عنوان دنیا  و منطقه با نقشه های آنان پیش نمیرود. آمریکا با هزینه میلیاردها دلار و با درست کردن اسلام قلابی به نام داعش نتوانست به دلیل قدرت اسلام، نیروهای رشید سپاه و نیروهای مسلح و حضور قدرتمند دنیای اسلامی کاری از پیش ببرد و  به زمین بایر خورد.

کینه توزی های 40ساله آمریکا علیه جمهوری اسلامی ایران و  دشمنی آمریکا با ایران مربوط به امروز و فردا نیست بلکه استکبار جهانی کینه ای 40ساله نسبت به ایران اسلامی دارد و بارها و بارها برای شکست این کشور توطئه ها چیده که همه آن ها با وحدت و هوشیاری ملت همیشه در صحنه میهن عزیزمان نقش برآب شده است.

وی تصریح کرد :آمریکای جنایتکار پس از پیروزی انقلاب اسلامی با حمله نظامی طبس سعی در شکست انقلاب اسلامی داشت که به فضل الهی این توطئه خنثی شد و پس از این قائله نیز شیطان بزرگ با سازماندهی کودتای نوژه و همچنین حمایت از رژیم بعثی در جنگ تحمیلی نتوانست در 8 سال دفاع مقدس اقدامی انجام دهد و بعد از آن نیز با جنگ نیابتی با اسلام قلابی بنام داعش بازهم کاری از پیش نبردند و اخیرا با شیطنت  پا بر روی تعهدات خود  گذاشتند اند که همه دسیسه های شوم آنها نقش برآب خواهد شد.

حقیقی ادامه داد :حیله های دشمن  نظامی نیست چون می دانند نمی توانند در مقابل اقتدار و قدرت جمهوری اسلامی ایران کاری از پیش ببرند، بلکه جوانان ما باید با رعایت تدبیر و هوشیاری بر هجمه های روانی دشمنان غلبه کنند و  با هدفگذاری در آینده ای ارزشمند در سایه تقوا اجازه نفوذ دشمن را ندهید.

 

©2015 Markazi Province (Ostan-mr.ir). All Rights Reserved