1396/01/23 20:10
رئيس ستاد انتخابات استان:
109 نامزد انتخابات شوراهاي اسلامي استان مركزي انصراف دادند
حسن بیگی رئیس ستاد انتخابات استان مرکزی در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی استانداری، گفت: انصراف نامزدها از حضور در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در این استان به 109 نفر رسید.

حسن بیگی رئیس ستاد انتخابات استان اظهار کرد: 6 هزار و 616 نامزد برای حضور در رقابت های انتخاباتی پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در این استان ثبت نام کردند که تا به امروز 109 نفر از حضور در این عرصه انصراف داده اند.

وی افزود: از مجموع تعداد نامزدهای انصرافی جهت حضور در انتخابات شوراهای اسلامی استان مرکزی 49 نفر در حوزه شهری و 60 نفر در حوزه روستایی انصراف خود را اعلام کرده اند.

حسن بیگی اضافه کرد: انصراف دهندگان از نظر جنسیت شامل 14 زن و 95 مرد هستند.

رئیس ستاد انتخابات استان مرکزی بیان کرد: فردا (24 فروردین ماه) رسیدگی به صلاحیت کاندیداهای انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در هیات نظارت آغاز می شود.

وی ادامه داد: تاکنون از 23 فهرست ارسال شده معتمدین به هیات های اجرایی ریاست جمهوری 21 لیست 100 درصد تایید و 2 لیست نیز دارای تعدادی رد صلاحیت بوده که نفرات جایگزین معرفی شده اند.

گفتنی است پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا همزمان با دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری 29 اردیبهشت ماه در کشور برگزار می شود.

©2015 Markazi Province (Ostan-mr.ir). All Rights Reserved