Portal_background_image

با حضور استاندار؛ 80 طرح عمراني و اقتصادي شهرستان دليجان بطور همزمان افتتاح شد

با حضور آقازاده استاندار مرکزی همزمان با دومین روز از دهه فجر انقلاب اسلامی 80 طرح اقتصادی و عمرانی شهرستان دلیجان بهره برداری شد.

برای آماده سازی این طرح ها که 63 مورد آن عمرانی و 17 طرح اقتصادی است در مجموع 48 میلیارد و 700 میلیون ریال سرمایه گذاری شده است.

با بهره برداری از این طرح ها زمینه اشتغال 324 نفر به طور مستقیم و غیر مستقیم فراهم شده است.

مهمترین طرح های اقتصادی دلیجان که با حضور استاندار مرکزی بهره برداری شد، 2 طرح آبخیزداری بود که در حوزه آبخیز مشهد اردهال و جاسب اجرایی شد.

عملیات گابیون بندی حوزه آبخیز مشهد اردهال با حجم یک هزار و 962 متر مکعب در رودخانه روستای بهار اردهال و روستای ریجان با اعتبار 6 میلیارد و 20 میلیون ریال از محل صندوق توسعه ملی اجرا شد.

در طرح دیگر آبخیزداری، 25 مورد بندگابیون در طول دره بهار اردهال حوزه مشهد اردهال و رودخانه روستای ریجان به اجرا در آمد.

عملیات گابیون بندی حوزه آبخیز جاسب با حجم 800 متر مکعب در رودخانه روستای وسقونقان و هرازجان با اعتبار 2 میلیارد و 50 میلیون ریال از محل صندوق توسعه ملی اجرا شد.

طی این پروژه، 3 مورد بند گابیون در طول رودخانه وسقونقان و هرازجان ساخته شد.

در دومین روز از ایام الله دهه مبارک فجر هشت طرح کشاورزی در حوزه کشت گیاهان دارویی، پرورش، بسته بندی و قطعه بندی طیور، گوسفند داشتی ، پرورش ماهی سردابی و زینتی نیز بهره برداری شد.

گفتنی است هفت طرح آبرسانی روستایی نیز با حضور مسئولان به بهره برداری رسید که با اجرای این طرح ها، ساکنان روستاهای دهک، مهدی آباد، جوشق، دوریدان، و سقونقان از نعمت آب آشامیدنی سالم بهره مند شدند و خط انتقال آب به شهرک صنعتی و ایستگاه پمپاژ آب دلیجان نیز راه اندازی شد.


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها