Portal_background_image

79شعبه اخذ رای درحوزه انتخابیه تفرش،آشتیان و فراهان دایر می شود

رییس ستاد انتخابات استان مركزی گفت: 79 شعبه اخذ رای در حوزه انتخابیه تفرش، آشتیان و فراهان برای برگزاری مرحله دوم نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی دایر می شود.

'ابوالقاسم نصرالهی' روز پنج شنبه  افزود: از این تعداد 20 شعبه برای شهرستان آشتیان، 24 شعبه شهرستان تفرش و 35 شعبه برای شهرستان فرهان در نظر گرفته شده است.

وی اضافه كرد: از مجموع شعبه های شهرستان فراهان، 14 شعبه ویژه بخش 'خنجین' این شهرستان است.

رییس ستاد انتخابات استان مركزی بیان كرد: مردم برای حضور در پای صندوق های اخذ رای باید كارت ملی نیز به همراه داشته باشند .

نصرالهی ادامه داد: مرحله دوم نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه تفرش، آشتیان و فراهان به صورت الكترونیكی برگزار خواهد شد و در این خصوص همه تمهیدات و تجهیزات لازم فراهم شده است.

وی تاكید كرد: حساسیت برگزاری این مرحله كمتر از انتخابات 12 اسفند ماه سال گذشته نیست و مردم ضمن حضور گسترده، با دقت نامزد اصلح را انتخاب كنند.

رییس ستاد انتخابات استان مركزی اظهار كرد: زمان رسمی تبلیغات نامزدها از ساعت هشت صبح امروز (پنج شنبه) به پایان رسیده و همه باید در ایجاد فضای مناسب برای حضور گسترده مردم در پای صندوق های اخذ رای تلاش كنند.

نصرالهی خاطر نشان كرد: استان مركزی در نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی دارای شش حوزه انتخابیه و هفت نماینده است كه در 12 اسفند شش نماینده با آرای مردم انتخاب شدند و در 15 اردیبهشت ماه جاری، نماینده حوزه انتخابیه تفرش، آشتیان و تفرش برگزیده می شود.


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها