Portal_background_image

با حضور استاندار و معاون وزير صنعت 6 طرح عمراني و اقتصادي در زرنديه بهره برداري شد

با حضور استاندار مرکزی ، معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و جمعی از مسئولان همزمان با پنجمین روز از دهه فجر 6 طرح عمرانی و اقتصادی شهرستان زرندیه بهره برداری شد.

 برای آماده سازی و تکمیل این طرح ها در مجموع بیش از یکهزار و 345 میلیارد ریال سرمایه گذاری شده و علاوه بر بهره مندی مزایای آن توسط مردم 82 فرصت شغلی مستقیم نیز فراهم شده است. 

واحد صنعتی مرکب پاسارگاد ایرانیان با زمینه فعالیت تولید جوهر انواع چاپگرها با سرمایه گذاری 100 میلیارد ریال و اشتغال 25 نفر از طرح های بهره برداری شده امروز استان مرکزی در زرندیه است.

راه اندازی این واحد تولیدی نیاز انواع ماشین آلات تخصصی چاپی کشور را به جوهر تامین خواهد کرد.

همچنین واحد صنعتی تولید آجرهای سفالی امروز با حضور معاون وزارت صمت در روستای مجتمع زرندیه با سرمایه گذاری 800 میلیارد ریال و اشتغالزایی برای 27 نفر آغاز به کار کرد.

بهره برداری از واحد تولی کاغذ کیان افرا با محصولات متنوع مقوا و ورق های کاغذی در شهر زاویه از دیگر طرح های است که برای آماده سازی آن 400 میلیارد ریال سرمایه گذاری شده و 30 فرصت شغلی فراهم کرده است.

مدرسه 12 کلاسه خیرساز «اسکندر میرزایی» در مامونیه با ظرفیت 400 دانش آموز از طرح های آموزشی به بهره برداری رسیده است که در ساخت و تجهیز آن 20 میلیارد ریال از منابع نوسازی مدارس و کمک خیران صرف شده است.

دبستان خیرساز روستای فصیح خشکرود نیز با سرمایه گذاری 25 میلیارد ریال به بهره برداری رسید.

همچنین در سفر معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت به شهرستان زرندیه طرح آبرسانی به شهر مامونیه با اجرای سه و نیم کیلومتر خط انتقال و صرف 25 میلیارد ریال اعتبار راه اندازی شد.

معاون وزارت صمت و مسئولان استان مرکزی با حضور در شهرستان زرندیه در گلزار شهدای این شهر حاضر شدند و با شاخه گل و قرائت فاتحه با مقام شامخ شهیدان تجدید میثاق کردند.

دیدار با خانواده شهیدان قربانعلی و حسین وفایی در شهر مامونیه از دیگر برنامه ها در پنجمین روز از دهه فجر بود.
 


دسته بندی

سرپرست اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها