Portal_background_image

رئيس ستاد انتخابات استان: 58 هيات اجرايي انتخابات استان مركزي را برگزارمي كنند

حسن بیگی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی و رئیس ستاد انتخابات استان در نشست این ستاد که در استانداری برگزار شد، گفت: 58 هیات اجرایی، انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا را در این استان برگزار می کنند.

 حسن بیگی رئیس ستاد انتخابات استان مرکزی افزود: 23 هیات اجرایی برای انتخابات ریاست جمهوری در 12 شهرستان و 11 بخش و 35 هیات نیزبرای انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در 12شهرستان و 23 بخش این استان در نظر گرفته شده است.

وی اظهار کرد: هیات اجرایی انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا پیش از انتخابات ریاست جمهوری تشکیل می شوند و ادغام هیات اجرایی برای انتخابات ریاست جمهوری هنوز ابلاغ نشده است.

وی گفت: هیات اجرایی در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا باید هیات اجرایی قوی و بازوی فرمانداران و بخشداران باشند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی گفت: در انتخاب اعضای هیات اجرایی برای شوراهای اسلامی شهر و روستا فرمانداران دقت لازم را به عمل آورند وافرادی برای این هیات انتخاب شوند که در دوره گذشته تخلفی در کارنامه خود نداشته باشند زیرا انتخابات رفاقت بردار نیست.

حسن بیگی افزود: صرفه جویی در انتخابات اصل مهم و مورد نظر است و در صورتی که دو شعبه اخذ رای در نزدیکی هم قرار دارند از یک حوزه رای گیری حذف شود.

وی اظهار کرد: ضروری است چیدمان و ساماندهی هیات اجرایی در روزهای نخست انجام شود.

حسن بیگی گفت: فرمانداران سه روز برای معرفی 30 نفر به عنوان اعضای هیات اجرایی فرصت دارند.

در این نشست فرمانداران 12 شهرستان استان مرکزی گزارشی از وضعیت و روند پیگیری برگزاری انتخابات حوزه انتخابیه خود ارایه کردند.

'گفتنی است آزمون آمادگی انتخابات ویژه فرمانداران و بخشداران  نیز در این نشست برگزار شد.


دسته بندی

سرپرست اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها