Portal_background_image

44 طرح عمراني و اقتصادي در آشتيان به بهره برداري رسيد

با حضور آقازاده استاندار مرکزی همزمان با پنجمین روز از دهه مبارک فجر، 44 طرح عمرانی و اقتصادی به ارزش 470 میلیارد ریال به بهره برداری رسید.

آقازاده استاندار مرکزی اظهار کرد: 10 طرح از 44 طرح این شهرستان اقتصادی است که با اعتباری بالغ بر 340 میلیارد ریال به بهره برداری رسید. 

وی ادامه داد: مجموع اشتغال مستقیم و غیر مستقیم طرح های اقتصادی شهرستان آشتیان 181 فرصت شغلی است که با آورده سرمایه گذار و پرداخت تسهیلات به بهره برداری رسیده است. 

آقازاده مجموع طرح های عمرانی شهرستان آشتیان را نیز 34 مورد عنوان کرد و افزود: طرح های عمرانی این شهرستان با اعتباری بالغ بر 130 میلیارد ریال به بهره برداری رسیده است. 

استاندار مرکزی بیان کرد: رعایت عدالت در تخصیص اعتبارات دولتی در نقاط مختلف کشور شاخصه اصلی نظام اسلامی و دولت تدبیر و امید است و تا کنون همه تلاش مسئولان عملیاتی کردن این آرمان است. 

آقازاده بیان کرد: ملت انقلابی و مومن ایران اسلامی و به خصوص استان مرکزی در چهلمین سال پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی نسبت به توطئه های دشمنان آگاهتر از گذشته هستند و با تمام توان خود از آرمان ها و دستاوردهای این نظام مقدس صیانت می کنند. 

وی افزود: دستاوردهای ارزشمند نظام اسلامی در شرایطی به دست آمده که تمامی کشورهای شرق و غرب در شرایط مختلف نسبت به جمهوری اسلامی ایران توطئه پراکنی کرده واز هر ابزاری برای ضربه زدن به این نظام مقدس استفاده کرده اند، بنابراین مردم باید شکرگزار دستاوردهای انقلاب اسلامی باشند. 

بهره برداری از مجتمع امدادی جمعیت هلال احمر آشتیان با یک هزار و 200 مترمربع زیربنا در زمینی به مساحت پنج هزار مترمربع و با اعتبار بیش از 10 میلیارد ریال، بهره برداری از بوستان و زمین چمن مصنوعی شهید «رسول کشفی» به ترتیب با سه هزار متر مربع و 722 متر مربع با اعتباری بالغ بر 54 میلیارد ریال از مهمترین طرح های عمرانی شهرستان آشتیان بود که با حضور استاندار، نماینده مردم تفرش، فراهان و آشتیان در مجلس شورای اسلامی و تنی چند از مدیران دستگاه های اجرایی استان به بهره برداری رسید. 

استاندار مرکزی همچنین از استخر سرپوشید شهر آشتیان بازدید و از نزدیک در جریان روند بازسازی این استخر قرار گرفت.

تا کنون چهار میلیارد ریال از اعتبارات داخلی اداره کل ورزش و جوانان استان و 2 میلیارد ریال نیز از سوی خیران ورزشی برای بازسازی استخر سرپوشیده هزینه شده است. 

استاندار مرکزی در ادامه سفر به شهرستان آشتیان از نمایشگاه دستاوردهای چهل ساله انقلاب اسلامی در مدرسه شهید نورایی این شهرستان نیز بازدید کرد.

نمایشگاه دستاوردهای انقلاب اسلامی آشتیان در 15 غرفه برگزار شده و استاندار مرکزی، نماینده مردم تفرش، فراهان و آشتیان در خانه ملت، معاونان استاندار، و تنی چند از مدیران اجرایی این استان از تمبر یادبود چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب با تصویر شهید «ایوب شریفی» در غرفه اداره پست رونمایی این نمایشگاه رونمایی کردند.


دسته بندی

سرپرست اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها