Portal_background_image

30 حزب و گروه سياسي استان مركزي ناآرامي هاي اخير در كشور را محكوم كردند

30 حزب و گروه اصلاح طلب و اصولگرای استان مرکزی با صدور بیانیه ای ناآرامی های اخیر کشور و آسیب رسانی به اموال عمومی را محکوم کردند.

متن بیانیه بدین شرح است:

 بسم الله الرحمن الرحیم

چوایران نباشد تن من مباد         بدین بوم و بر زنده یک تن مباد

 

انقلاب اسلامی ایران به رهبري امام خمینی (ره )یک موهبت الهی به ملت بزرگ ایران بود که به رژیم 2500 ساله طاغوت پایان بخشید .

امام راحل و مقام معظم رهبري همواره به راي و خواست مردم و محرومین احترام گذاشته و رسیدگی به امور آنان را در اولویت قرار داده و همچنان بر آن تاکید می نماید .

در شرایطی که دشمنان ایران اسلامی – آمریکا و اسرائیل و ارتجاع عرب – با نقشه هاي شوم خود سعی در بر هم زدن آرامش و امنیت ایران عزیزمان را دارند ، ضمن احترام به مطالبات قانونمند مردم فهیم و درخواست پاسخگویی دولتمردان هرگونه اغتشاش ، آشوبگري و تخریب اموال عمومی و سوء استفاده از شرایط موجود را محکوم نموده و با رفتارهاي ساختار شکنانه که موجب سلب آسایش ، آرامش و امنیت عمومی ، اجتماعی و ملی می گردد به شدت مخالفت خود را اعلام می نماییم .

در پایان از دولتمردان و مسئولین نظام جداً درخواست داریم پیگیر و پاسخگوي مطالبات به حق مردم بوده و از کلیه مردم عزیزهم خواهشمندیم ضمن حفظ هوشیاري خود دشمنان را در پیاده کردن نقشه هاي شوم خود ناکام گذاشته و همواره پشتیبان و همراه نظام وانقلاب بمانند .

 

                                 احزاب و گروه هاي سیاسی اصلاح طلب و اصولگراي استان مرکزي


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها