Portal_background_image

با حضور استاندار 3 طرح اقتصادي و دانش بنيان در شهرستان دليجان بهره برداري شد

با حضور زمانی قمی استاندار مرکزی همزمان با هفته دولت، سه طرح اقتصادی و دانش بنیان در شهرستان دلیجان بهره برداری شد.

برای آماده سازی و راه اندازی این طرح ها در مجموع 250 میلیارد ریال با مشارکت بخش خصوصی سرمایه گذاری شده است.

این طرح ها شامل افتتاح فاز اول شرکت دانش بنیان برکه سبز دلیجان(تولید کننده مکمل های غذایی)، تصفیه خانه صنعتی و انسانی شرکت فرش ستاره طلایی و واحد تولید موکت صدف دلیجان هستند که با بهره برداری از آن ها در مجموع 85 فرصت شغلی ایجاد شده است.
مرحله نخست شرکت دانش بنیان برکه سبز دلیجان در زمینی به وسعت پنج هزار متر مربع و زیربنای یکهزار متر مربع توسط بخش خصوصی به بهره برداری رسید که در زمینه تولید مکمل های غذایی فعالیت دارد.

برای افتتاح این طرح با اشتغالزایی 25 نفر، 25 میلیارد ریال اعتبار سرمایه گذاری شده است.

تصفیه خانه صنعتی و انسانی شرکت فرش ستاره طلایی (پاتریس) نیز از طرح های بهره برداری شده در دلیجان است که در زمینی به وسعت 900 متر مربع با اعتباری بالغ بر 20 میلیارد ریال تکمیل و راه اندازی شده است.

این تصفیه خانه روزانه 30 مترمکعب فاضلاب انسانی و 20 متر مکعب فاضلاب صنعتی تصفیه می کند و با بهره برداری از آن زمینه اشتغال 10 نفر فراهم شده است.

افتتاح کارخانه موکت مروارید صدف دلیجان در زمینی به وسعت 2 هزار متر مربع و اشتغالزایی 50 نفر از دیگر طرح های به بهره برداری رسیده است که برای ساخت و راه اندازی آن 200 میلیارد ریال اعتبار صرف شده است.

استاندار مرکزی و هیات همراه در سفر به دلیجان با خانواده شهید علیرضا رزاقی دیدار و با حضور در گلزار شهدای دلیجان نسبت به مقام شامخ شهیدان ادای احترام کردند.

شهید رزاقی در 17 آذرماه سال 61 در عملیات محرم به درجه رفیع شهادت رسیده است. 


دسته بندی

سرپرست اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها