Portal_background_image

با حضور وزير صنعت، معدن و تجارت 2 واحد توليدي در شهرستان زرنديه به بهره برداري رسيد

با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت و استاندار مرکزی همزمان با هشتمین روز از دهه فجر انقلاب اسلامی، 2 واحد اقتصادی و تولیدی در شهرستان زرندیه به بهره برداری رسید.

با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت واحد صنعتی طبیعت سبز میهن که در تولید و بسته بندی محصولات صنایع غذایی سبد خانوار مانند روغن و چای فعالیت دارد با ظرفیت سالانه 489 هزار تن انواع محصولات در این سفر به دست وزیر صنعت، معدن و تجارت به بهره برداری رسید.

عملیات اجرایی این واحد تولیدی در سال 93 آغاز شده است و با سرمایه گذاری 55 میلیون یورو و 300 میلیارد ریال به ثمر رسیده که با راه اندازی آن برای 170 نفر فرصت شغلی ایجاد شده است.

این واحد قابلیت ایجاد اشتغال تا 400 نفر را دارد و درحاشیه فعالیت های آن بیش از یک هزار نفر در زمینه پخش محصولات به کار اشتغال پیدا می کنند.

این طرح صنعتی با هدف تولید انواع محصولات سبد غذایی خانوار شامل چای، برنج، روغن ساخته شده و برنامه ایجاد خط تولید تن ماهی و رب گوجه فرنگی نیز به عنوان بخش اجرایی و توسعه ای آن تعریف شده است.

واحد صنعتی پتروپاک شرق نیز روز جاری در جریان سفر وزیر صنعت، معدن و تجارت در شهرک صنعتی مامونیه به بهره برداری رسید.
این واحد در زمینه تولید محصول پلی استایرن های معمولی و مقاوم فعالیت دارد و با ظرفیت اسمی سالانه 100 هزار تن توان اشتغالزایی 80 نفر را دارد.

پلی استایرن های تولیدی این واحد در صنایع پلاستیک و لوازم خانگی قابلیت کاربرد دارد و می تواند به عنوان مواد اولیه پلیمری و شیمیایی برای مصرف کنندگان ظروف یکبار مصرف، نایلون، لوله و اتصالات و قطعات پلاستیکی خودرو استفاده شود.

عملیات اجرایی واحد صنعتی پلی استایرن پتروپاک مشرق زمین از سال 1393 در زمینی به مساحت 33 هزار متر مربع و زیربنای 11 هزار و 550 متر مربع آغاز شده است.

برای ساخت و راه اندازی این واحد صنعت با سرمایه گذاری 180 میلیارد ریال و 33 میلیون یورو شده است.


دسته بندی

سرپرست اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها