Portal_background_image

18 پروژه اقتصادي و عمراني در محلات بهره برداري شد

با حضور آقازاده استاندار مرکزی همزمان با پنجمین روز از هفته دولت 18 پروژه اقتصادی و عمرانی با اعتباری بالغ بر 30 میلیارد و 700 میلیون تومان در شهرستان محلات بهره برداری شد.

این طرحها در زمینه آبرسانی به روستای سبز کندر، چهار طرح کانال و سامانه آبیاری نوین، یک واحد آموزشی، برق رسانی به واحدهای گلخانه ای و آسفالت معابرشهرک اصناف است.

برای ایجاد و تکمیل این طرح ها در مجموع 310 میلیارد ریال اعتبار از محل منابع استانی و ملی هزینه شده و با بهره برداری از آن ها 250 نفر فرصت شغلی مستقیم فراهم شده است.

یکی از این طرح ها واحد صنعتی تغلیظ مس است که مرحله نخست آن با یکهزار مترمربع زیربنا ،سه هزارمتر استخرهای محصول و 2 هزار و 500 متر استخر آب، ساختمان 700 متری کارگری و رفاهی، سنگ شکن با زیربنای 2 هزارمتر،700 متر انبار سرپوشیده و 500 متر زیربنای انبار سرباز آغاز به کار کرد.

این واحد صنعتی با 250 میلیارد ریال سرمایه گذاری خصوصی راه اندازی شده که برای تکمیل آن و اجرای طرح های توسعه ای 200 میلیارد ریال سرمایه نیاز است.

ظرفیت اسمی این واحد صنعتی سالانه هفت هزار تن سنگ معدن مس است که با بهره برداری از مرحله نخست آن برای 120 نفر فرصت شغلی فراهم شده است. 

گفتنی است استاندار مرکزی در سفر به شهرستان محلات با خانواده شهیدان موسوی  نیز دیدار کرد و از صبر و صلابت این عزیزان قدردانی نمود.


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها