Portal_background_image

با حضور معاون سياسي استاندار 17طرح عمراني،خدماتي و بهداشتي در شازند به بهره برداري رسيد

با حضور حسن بیگی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار همزمان با پنجمین روز از هفته دولت، 17 طرح عمرانی، خدماتی و بهداشتی در شهرستان شازند به بهره برداری رسید.

بهره برداری از 14 خانه بهداشت در روستاهای حصار، مهدی آباد، چهار چریک، پل جو، گل زرد عبدی، ایمانلو، خنا دره، پاکل، موچان، هندودر و سه محل زیست پزشک در مهاجران از مهمترین طرح هایی است که با حضور مسولان استان رد شهرستان شازند به بهره برداری رسید.

بهره برداری از این طرح ها با اعتباری بالغ بر 21 میلیارد ریال آغاز و شمار بهره برداران از این طرح ها، بیش از پنح هزار نفر است.
بهره برداری از طرح آبیاری قطره ای و تحت فشار در روستای اسکان شازند با اعتباری بالغ بر 10 میلیارد ریال از دیگر طرح های کشاورزی شهرستان شازند در هفته دولت است.

فرهنگسرای شهر مهاجران نیز با اعتباری بالغ بر هشت میلیارد و 500 میلیون ریال و کارخانه آسفالت شرکت همیاران شهرداری شهرستان شازند با اعتباری بالغ بر 20 میلیارد ریال به بهره برداری رسید.

عملیات اجرایی پایگاه اورژانس جاده ای رناس، ورودی شهر مهاجران با اعتبار اولیه یک میلیارد و 500 میلیون ریال در زمینی به مساحت 2 هزار متر مربع آغاز شد.

حسن بیگی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی در بدو ورود به شهر شازند ضمن دیدار با خانواده شهید محسن میرزایی با حضور در مزار شهدای گمنام این شهر، به مقام شامخ شهدای گرانسنگ جنگ تحمیلی ادای احترام کرد.

****ساده زیستی شهیدان رجایی و باهنر الگوی ماندگار خدمتگزاری است

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار در آیین بهره برداری از کارخانه تولید آسفالت شرکت همیاران شهرداری های شهرستان شازند ، گفت:ساده زیستی و عدالت محوری شهیدان رجایی و باهنر الگوی ماندگار خدمتگزاری است.

وی افزود:  زندگی شخصی مسئولان نباید از حد متعارف جامعه خارج شود چرا که در این صورت مردم را به عنوان بزرگترین سرمایه اجتماعی از دست می دهیم.

وی ادامه ‌داد: ساده زیستی شهیدان رجایی و باهنر باعث جاودانگی نام و خاطره این شهیدان شد و آحاد جامعه از آنها به عنوان الگوهای خدمتگذاری یاد می کنند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار با تشریح عملکرد دولت تدبیر و امید گفت: توجه ویژه به نقاط محروم و تخصیص عادلانه منابع رویکرد اصلی دولت تدبیر و امید در بهره برداری از طرح های مختلف بود.

حسن بیگی اظهار کرد: شناسایی ظرفیت های اشتغالزایی در نقاط شهری و روستایی در دستور کار مدیریت ارشد استان در چهار ساله گذشته، سبب شناسایی ۴۰۰ روستای دارای ظرفیت اشتعالزایی شده است.

وی گفت: طرح های بسیاری نیز برای دریافت تسهیلات به بانک ها معرفی شده اند که موجب حمایت بیش از یک هزار واحد صنعتی در این استان شده است.

 


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها