Portal_background_image

استاندار مركزي: 12 فروردين نماد تجلي مردم در تعيين سرنوشت ايران اسلامي است

آقازاده استاندار مرکزی با صدور پیامی به مناسبت 12 فروردین و روز جمهوری اسلامی گفت: این رخداد نماد تجلی نقش و حضور مردم انقلابی ایران اسلامی در تعیین سرنوشت خود و روز شکوفایی اسلام ناب محمدی(ص) است.

آقازاده استاندار مرکزی در این پیام آورده است: یوم الله دوازدهم فروردین ماه سالروز تجلی حضور مردم ایران در تعیین سرنوشت خود و روز احیای اسلام ناب محمدی(ص) و روز تثبیت انقلاب اسلامی است كه با عزم تاريخی مردم بيدار اين سرزمين، حماسه ای بزرگ رقم خورد تا خورشید انقلاب اسلامی نورافشانی كند و این امت را به ساختن ایرانی آباد و فتح قله‌های عظمت و شكوه رهنمون سازد. 

وی بیان کرده است: روز جمهوری اسلامی، سند آزادی و استقلال ملت آزاده‌ای است كه برای دستيابی به آرمان های مقدس خود با استقامتی خستگی ناپذير و به بركت خون شهيدان، نور امید را در دل محرومان و مستضعفان جهان بر افروخته است.

استاندار مرکزی ضمن تسلیت شهادت امام موسی کاظم(ع) و گرامیداشت این روز بزرگ،  عظمت ملت شریف ایران اسلامی را در ظل عنایات حضرت ولی عصر (عج) از درگاه خداوند سبحان مسئلت نموده  و  ابراز امیدواری کرده است  در سالی که با درایت رهبر معظم انقلاب اسلامی با عنوان «رونق تولید» نامگذاری شده با کمک و حمایت ملت بزرگ ایران با غلبه بر مشکلات، گام های استوارتری در راه توسعه و پیشرفت کشور برداشته شود.


دسته بندی

سرپرست اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها