Portal_background_image

رئيس ستاد انتخابات استان: 109 نامزد انتخابات شوراهاي اسلامي استان مركزي انصراف دادند

حسن بیگی رئیس ستاد انتخابات استان مرکزی در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی استانداری، گفت: انصراف نامزدها از حضور در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در این استان به 109 نفر رسید.

حسن بیگی رئیس ستاد انتخابات استان اظهار کرد: 6 هزار و 616 نامزد برای حضور در رقابت های انتخاباتی پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در این استان ثبت نام کردند که تا به امروز 109 نفر از حضور در این عرصه انصراف داده اند.

وی افزود: از مجموع تعداد نامزدهای انصرافی جهت حضور در انتخابات شوراهای اسلامی استان مرکزی 49 نفر در حوزه شهری و 60 نفر در حوزه روستایی انصراف خود را اعلام کرده اند.

حسن بیگی اضافه کرد: انصراف دهندگان از نظر جنسیت شامل 14 زن و 95 مرد هستند.

رئیس ستاد انتخابات استان مرکزی بیان کرد: فردا (24 فروردین ماه) رسیدگی به صلاحیت کاندیداهای انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در هیات نظارت آغاز می شود.

وی ادامه داد: تاکنون از 23 فهرست ارسال شده معتمدین به هیات های اجرایی ریاست جمهوری 21 لیست 100 درصد تایید و 2 لیست نیز دارای تعدادی رد صلاحیت بوده که نفرات جایگزین معرفی شده اند.

گفتنی است پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا همزمان با دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری 29 اردیبهشت ماه در کشور برگزار می شود.


دسته بندی

سرپرست اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها