Portal_background_image

استاندار: نيروي انساني جوان و فرهيخته سرمايه بزرگ استان است

آقازاده استاندار مرکزی در آیین نخستین دوره جایزه ملی کتاب سال جوانان که در فرهنگسرای آیینه اراک برگزار شد، گفت: نیروی انسانی جوان و فرهیخته سرمایه بزرگ استان است.

آقازاده استاندار مرکزی اظهار کرد: استان مرکزی در ۱۱ مهرماه جاری میزبان رخداد مهم فرهنگی کنگره نقش امام راحل در دفاع مقدس و ۶ هزار و ۲۰۰ شهید استان مرکزی است و از جوانان استان دعوت می‌شود برای بزرگداشت جوانانی که از آب و خاک کشور حراست کردند در این کنگره شرکت کنند.

وی اظهارداشت: ایران اسلامی به برکت خون پاک شهدا و جوانان در سایه امنیت توانسته به دستاوردهای ارزشمند دست یابد.

استاندار مرکزی گفت: سرمایه جوان استان باید از سوی مسئولان حمایت شود و ظرفیت‌های بالندگی و رشد این قشر در زمینه‌های مختلف مهیا شود.

دبیر و پایه‌گذار جایزه کتاب سال جوانان گفت: ۱۰ اثر از بین یک‌هزار و ۳۴ مورد آثار در نخستین دوره جایزه کتاب سال جوانان جمهوری اسلامی به‌عنوان منتخب برگزیده شد.

وی افزود: ۱۰ رتبه «دیویی» و بخش کودک و نوجوان در مرحله اول این رقابت قرار گرفتند که در مرحله دوم هیات داوران۵۳ اثر را منتخب اعلام کرد و در نهایت ۱۰ اثر برگزیده و ۱۴ نفر نیز شایسته تقدیر شناخته شدند.

دبیر نخستین دوره جایزه کتاب سال جوانان گفت: در این رقابت نویسندگان و مولفان جوان ایرانی از استان‌های مختلف شرکت کردند و از استان مرکزی که میزبانی این رویداد فرهنگی را داشت ۲ منتخب معرفی شد.

گفتنی است در این آیین منتخبان و شایستگان تقدیر کتاب سال و همچنین موسسان تشکل‌های مردم‌نهاد تجلیل شدند.


دسته بندی

سرپرست اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
   آخرین اخبار دفاتر استانداری

   آخرین اخبار بخشداری ها