Portal_background_image

استاندار مركزي : ۶ هزار و ۲۰۰ شهيد سند وفاداري استان مركزي به آرمان‌هاي انقلاب اسلامي است

آقازاده استاندار مرکزی در کنگره ملی نقش امام خمینی(ره) و ۶ هزار و ۲۰۰ شهید استان مرکزی در مصلی اراک، گفت: تقدیم ۶ هزار و ۲۰۰ شهید سرافراز، سند وفاداری مردم مومن و انقلابی این استان به آرمان‌های انقلاب اسلامی و امام راحل است.

آقازاده استاندار مرکزی اظهار کرد: این استان یکی از مناطق افتخارآمیز در جنگ تحمیلی است که با تقدیم ۶ هزار و ۲۰۰ شهید و خدمات پشتیبانی، سهم عظیمی در صیانت از خاک ایران اسلامی مقابل دشمن بعثی داشت. 

وی ادامه داد: علاوه بر وجود ۶ هزار و ۲۰۰ شهید، این استان زادگاه بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی است که این مهم نیز افتخاری  بزرگ برای مردم این خطه است. 

استاندار مرکزی بیان کرد: این استان نگین‌ درخشان مفاخر کشور است که هر یک در دوره‌های مختلف منشا خیر و برکت برای کشور بوده‌اند. 

آقازاده افزود: برگزاری کنگره ملی نقش امام راحل در جنگ تحمیلی و ۶ هزار و ۲۰۰ شهید استان مرکزی افتخاری وصف ناپذیر برای مردم و مسئولان استان است و اقشار مختلف مردم برای هر چه باشکوهتر برگزار شدن این کنگره تلاش کرده‌اند.

مشروح بیانات و رهنمودهای رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار دست اندرکاران برگزاری کنگره ملی نقش امام راحل در جنگ تحمیلی و ۶ هزار و ۲۰۰ شهید استان مرکزی امروز در اجلاسیه نهایی برای حاضران ارایه شد.

کنگره نقش امام خمینی(ره) در جنگ تحمیلی و ۶ هزار و ۲۰۰ شهید استان مرکزی از سال ۱۳۹۳ در اراک کلید خورد و در این مدت ۱۶ اجلاسیه شهدا و اقشار مختلف از قبیل دانشجویان، پیشکسوتان، روحانیت، امر به معروف و نهی از منکر، شهدای گمنام، فرهنگی و دانش‌آموزی، سنگرسازان بی‌سنگر، کارگران و بانوان برگزار شد.

اجلاسیه نهایی این کنگره ملی روز پنجشنبه با حضور سردار سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مصلی بیت‌المقدس اراک جریان دارد.


دسته بندی

سرپرست اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها