Portal_background_image

استاندار : ۵ ميليارد ريال اعتبار براي ساخت مجموعه ورزشي الوسجرد تخصيص مي يابد

آقازاده استاندار مرکزی در جمع مردم الوسجرد ساوه، گفت: 5 میلیارد ریال اعتبار برای ساخت مجموعه ورزشی الوسجرد از محل سهم اعتبارات وزارت ورزش اختصاص می یابد.

آقازاده استاندار مرکزی اظهار کرد: اعتبار این مجتمع از محل دهیاری ها و استانداری تامین می شود تا کاهش آسیب های اجتماعی و بازگشت مردم به روستاها جان تازه ای یابد.

وی ادامه داد: ۵ میلیارد ریال اعتبار برای ساخت مجموعه ورزشی الوسجرد، از محل ۲۶ صدم سهم وزارت ورزش، پیش بینی شده است.

آقازاده بیان کرد: طرح های بهره برداری شده در روز جاری از جمله پروژه های اولویت داری بود که در اختیار شهروندان قرار گرفت.

وی درخصوص بهسازی و ترمیم راه روستایی الوسجرد به فرماندار ساوه دستور داد تا اصلاح این مسیر، هرچه زودتر در دستور کار قرار گیرد.

 نماینده ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی نیز گفت: پروژه های ملی بسیاری در ساوه  در دست اجراست که تکمیل و بهره برداری آنان برخی از نیازهای شهروندان را تامین می کند.

«محمدرضا منصوری» گفت: ۴۰ کیلومتر خط انتقال آب از سد کوچری به ساوه اجرا شده که پیش بینی می شود تا 2 سال آینده بهره برداری شود.

وی افزود: خسارت سرمازدگی در سطح ۱۰ هزار هکتار از باغات به کشاورزان ساوجی پرداخت شده است و ساوه به زودی از نعمت بیمارستان دولتی جدید بهره مند می شود.

منصوری اضافه کرد : مجوز ساخت پنج زمین ورزشی چمن مصنوعی در روستاها اخذ شده و سکونت گاه های غیر رسمی  نیز براساس مصوبه مجلس، از نعمت گاز طبیعی برخوردار شده اند.


دسته بندی

سرپرست اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها