Portal_background_image

استاندار مركزي: ۴۶ طرح عمراني و اقتصادي هفته دولت در آشتيان بهره برداري شد

آقازاده استاندار مرکزی در آیین بهره برداری از موزه کتب، نسخ خطی، سنگ شناسی و مردم شناسی دکتر قریب شهرستان آشتیان، گفت:46 طرح عمرانی و اقتصادی هفته دولت در شهرستان آشتیان با اعتبار ۳۵۰ میلیارد ریال بهره برداری شد.

آقازاده استاندار مرکزی اظهار کرد: بهره برداری از این طرح ها ۲۰۵ فرصت شغلی ایجاد کرده است.

استاندار مرکزی افزود: موفقیت و عملکرد پویا و گره گشای دولت در ارتباط تنگاتنگ با اقشار محتلف مردم به خصوص اقشار فرهیخته و نخبه محقق شده است.

آقازاده بیان کرد: همکاری و ارتباط مردم و مسئولان باید در هر شرایطی حفظ شود و حلقه مدیران وظیفه دارند نسبت به استفاده از ظرفیت های مردمی و نخبه بیش از پیش تلاش کنند.

وی در خصوص راه اندازی موزه کتب و نسخ خطی شهرستان آشتیان نیز گفت: آشتیان به لحاظ فرهنگی و تاریخی سرآمد است و نبود  یک موزه تاریخی در این شهرستان احساس می شد.

استاندار مرکزی بیان کرد: موزه کتب و نسخ خطی آشتیان باید به هویت و سند تاریخی این خطه تبدیل شود و بخش دولتی نیز در جمع آوری اسناد و مدارک مشارکت فعالانه خواهد داشت.

نماینده مردم تفرش، فراهان و آشتیان در مجلس شورای اسلامی نیز گفت: مسئولان و دولتمردان باید شهیدان رجایی و باهنر را الگوی رفتاری خود قرار دهند.

«محمد حسینی» افزود: ساخت موزه از مطالبات مردمی در آشتیان بود که با پیگیری‌ها و تلاش‌های مردم و مسئولان به ثمر رسید.

موزه کتب، نسخ خطی، سنگ شناسی و مردم شناسی دکتر قریب در زمینی به مساحت ۳۲۰ متر مربع چهار میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال به بهره برداری رسید.

بهره برداری از طرح بازسازی بخش نوزاد، اطفال و ایزوله بیمارستان امام سجاد(ع) آشتیان در فضایی به مساحت ۳۰۰ متر مربع و با اعتبار پنج میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال از محل اعتبارات دولتی، بهره برداری از مدرسه ۱۲ کلاسه شهید رضا فیض آبادی به مساحت یک هزار و ۴۲۶ مترمربع و اعتبار ۲۶ میلیارد ریال با مشارکت خیر و بخش دولتی، بهره برداری از میدان امام حسین آشتیان به مساحت هفت هزار و ۸۵۰ متر مربع و اعتباری بالغ بر ۲۵ میلیارد ریال و آسفالت مسیر اصلی تردد روستای سیاوشان از مهمترین طرح های بهره برداری شده در آشتیان به مناسبت هفته دولت است.


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها