Portal_background_image

استاندار مركزي؛ ۴۰۰ ميليارد ريال به بيمارستان خمين اختصاص يافت

استاندار مرکزی گفت: ۴۰۰ میلیارد ریال اعتبار در نشست با وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به بیمارستان خمین اختصاص یافت.

 

 

 

سید علی آقازاده  عصرشنبه در این خصوص به خبرنگاران اعلام کرد: عملیات اجرایی بیمارستان خمین با ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی در حال انجام بوده و در دیدار با وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با اختصاص اعتبار به این بیمارستان مقرر شد بهره‌برداری از آن تا پایان سال جاری انجام شود.

وی ادامه داد: با توجه به تاکید ریاست جمهوری برای تکمیل ساختمان جدید بیمارستان ولیعصر (عج) اراک تا سال آینده مقرر شد، هیاتی متشکل از مدیرکل فنی و معاون اداری مالی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به استان مرکزی سفر کنند و مسائل و مشکلات این بیمارستان با حضور نماینده ولی فقیه، استاندار، معاون عمرانی بررسی شود.

استاندار مرکزی با یادآوری تقدیر وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از مردم و ستاد کرونای این استان در زمینه مقابله با کووید۱۹ خاطرنشان کرد: این استان در ابتدای شیوع این ویروس رتبه دوم را در زمینه ابتلا به کووید ۱۹ به خود اختصا داده بود که با همکاری مردم با مسوولان و تلاش کادر بهداشت و درمان اکنون رتبه شانزدهم را در این حوزه به خود اختصاص داده است.

آقازاده گفت: همچنین در نشست با وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی نیازهای کادر درمان و پرستاران و معوقات آنان و اعتبارتی که دولت در زمینه کرونا به این وزارتخانه اختصاص داده است پیگیری شد.


دسته بندی

کارشناس روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها