Portal_background_image

استاندار مركزي: ۳۱ طرح عمراني و اقتصادي در شهرستان تفرش بهره برداري شد

آقازاده استاندار مرکزی در ح-اشیه بهره برداری از طرح های عمرانی و اقتصادی هفته دولت شهرستان تفرش گفت: 31 طرح اقتصادی و عمرانی این شهرستان با اعتباری بالغ بر ۶۷ میلیارد ریال به بهره برداری رسید.

آقازاده استاندار مرکزی اظهار کرد: بخش عمده ای از طرح های شهرستان تفرش در حوزه اقتصادی است که ۱۲۴ فرصت شغلی به دنبال داشته است. 

استاندار مرکزی بیان کرد: هفته‌دولت بهترین فرصت برای  بازخوانی سیره شهدای دولت شهیدان رجایی و باهنر برای مردم و مسئولان است. 

آقازاده افزود: شهیدان رجایی و باهنر برخواسته از بطن جامعه رنج کشیده و آشنا با مشکلات مردم همراه با کابینه ای دلسوز و همدل با تلاش صادقانه، خدماتی بی منت را برای مردم آغاز کردند.

گفتنی است انتقال آب با لوله به روستای شهراب از توابع شهرستان تفرش  برای ۲۰۰ هزار بهره بردار با اعتبار سه میلیارد و ۷۰ میلیون ریال، اصلاح شبکه فشار ضعیف هوایی با کابل خودنگهدار روستاهای کنگران، شاهواروق، دارستان و سفید شبان در مجموع ۶۵۹۲ متر و با اعتبار ۵ میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال، آبرسانی به روستای کشه با اجرای خطوط شبکه توزیع آب به طول ۳هزار و ۳۶۰ متر و نصب ۱۰۱ فقره انشعاب جدید آب با اعتبار سه میلیون و ۵۰۰ هزار ریال از مهمترین طرح های شهرستان تفرش بود که با حضور مسئولان استانی به بهره برداری رسید


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها